obserwuj
4
7
5
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 538258 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 538258 PLN
powierzchnia
53,00 m2
cena
538 258,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
10 155,81 zł/m2
piętro
2
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 538258 PLN2 pokoi Oferta nr: 30584401

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Chorzów przy ulicy Odległa w inwestycji Murapol Osiedle Wolka
Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 538258  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 538258 PLN w inwestycji Murapol Osiedle Wolka