obserwuj
240
1
12
4
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Śródmieście, 749000 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Śródmieście, 749000 PLN
powierzchnia
35,00 m2
cena
749 000,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
21 400,00 zł/m2
piętro
5
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 836160 zł. Wysyłając zapytanie ws oferty wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych (w zakresie podanym w formularzu) Robyg Marketing i Sprzedaż sp. z o.o. oraz na otrzymanie od tej spółki jednorazowego kontaktu w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie lub przedstawienia oferty marketingowej. Zgoda obejmuje kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną, w zależności od danych pozostawionych w formularzu, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych zawartymi w Polityce Prywatności Robyg. Liczba pięter budynku: 6 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 749000 PLN2 pokoi Oferta nr: 40353823

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Gdańsk przy ulicy Sienna Grobla w inwestycji Nadmotławie Apartments
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Śródmieście, 749000  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Śródmieście, 749000 PLN w inwestycji Nadmotławie Apartments