Nadmotławie Apartments

Nadmotławie Apartments

Mieszkania/Gdańsk/Śródmieście/Sienna Grobla
REKLAMA
inwestorRobyg S.A.
projektantSIM Architekci Sp. k.
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Nadmotławie Apartments

Nadmotławie Apartments to inwestycja z widokiem na Stare Miasto znajdująca się przy ujściu rzeki Motławy do Martwej Wisły w dzielnicy Gdańsk Śródmieście. Osiedle składa się z 3 budynków wielorodzinnych, które posiadają od 3 do 5 kondygnacji o wysokości po 262 cm. 158 apartamentów od jedno do czterech pokojowych o powierzchni od 27 do 131 mkw. posiadają taras widokowy oraz patio około 2700 mkw. Do mieszkań przynależą tarasy i balkony o metrażu do 46 mkw., z których roztacza się widok na rzekę i przystań.

Kompleks posiada instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku, czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Osiedle jest strzeżone, posiada całodobowy monitoring.

Do Długiego Targu, słynnego gdańskiego Żurawia czy zabytkowej bazyliki NMP dojść można spacerem, zaledwie w 7 minut pieszo oddalona jest Ołowianka, na której znajduje się Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina.
Napisz komentarz
Orzech
+5
Jakub Zazula
Wojciech.Jenda
+1
REKLAMA