Doki Living

Doki Living

Mieszkania/Gdańsk/Młyniska/Księdza Jerzego Popiełuszki
REKLAMA
inwestorEuro Styl S.A.
projektantAPA Wojciechowski Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2024
wykonawcaTorus Sp. z o.o. Sp.k.

O inwestycji Doki Living

Inwestycja Doki w środkowej części Gdańska jest rozległą wielofunkcyjną inwestycją mieszkaniową o zapleczu biznesowym, hotelowym, usługowym i gastronomicznym. Częścią tego kompleksu jest kompleks apartamentów loftowych Montownia.

Inwestycję położono przy ulicy księcia Józefa Popiełuszki na terenie zabytkowej stoczni, w obrębie umownej dzielnicy Młode Miasto. Odległość od ulicy Długi Targ wynosi blisko 2 kilometrów. Okolica posiada charakter postindustrialny, pozwala na dostęp do lokalnych zabytków, obiektów różnorodnej infrastruktury miejskiej, środków transportu zbiorowego oraz głównych arterii komunikacyjnych.

Budynki o wysokości od 5 do 8 pięter są utrzymane w stylu modernistycznym, z nawiązaniem do estetyki industrialnej. W elewacjach użyto dużych przeszkleń i metalowych elementów, zastosowano brązowe tynki i czerwoną cegłę klinkierową. Część budynków mieszkalnych wykończono w odcieniu bieli. Jedna z części inwestycji (Montownia) mieści się w zrewitalizowanym gmachu dawnej montażowni.


W części Doki Living zaprojektowano mieszkania i apartamenty o metrażu od 25 do 128 metrów kwadratowych, uzupełnione w balkony, loggie, tarasy oraz prywatne ogródki rekreacyjne.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+16
REKLAMA