Brabank

Brabank

Mieszkania/Gdańsk/Śródmieście/Stara Stocznia 2
REKLAMA
inwestorInvest Komfort S.A. Sp. k.
realizacjaIII kw. 2016

O inwestycji Brabank

Pierwszy etap inwestycji to trzy budynki wielorodzinne (A, B i C) z bezpośrednim widokiem na rzekę Mołtawę. Kondygnacja z przeszklonymi lokalami handlowo-usługowymi oraz pierwsza kondygnacja mieszkalna oddzielone będą filarami, dzięki czemu zyska się przestrzeń, która będzie do dyspozycji mieszkańców.

Apartamenty będą miały ponadstandardową wysokość, powiększone okna oraz przeszklenia witrynowe przy balkonach i tarasach w części dziennej. Na ostatnich kondygnacjach powstaną penthausy, zaprojektowane zostały także apartamenty z salonami o wysokości dwóch kondygnacji i pełnym przeszkleniem. Mieszkania położone na ostatniej, cofniętej kondygnacji posiadać będą powiększone tarasy. Brabank będzie posiadać prywatną strefę fitness z siłownią oraz sauną suchą i parową. Apartamenty będą miały ponadstandardową wysokość, powiększone okna oraz przeszklenia witrynowe przy balkonach i tarasach w części dziennej.

Na ostatnich kondygnacjach będą znajdować się penthausy, a mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadać będą powiększone tarasy. Brabank będzie posiadać prywatną strefę fitness z siłownią oraz sauną suchą i parową.
Napisz komentarz
mariusz.marcinkowski
Jakub Zazula
zakolczykowany
cudowny klimat, w stylu berlińskim. nad rzeką Spree i wszelkimi kanałami jest masa podobnych budynków, mam na myśli oczywiście wielkie okna, nowoczesny wygląd, ale i nie tylko. dużo jest również zabytków. coś wspaniałego
czikita5
Robi wrażenie :) Podobno Gdańsk jest obecnie 5 miastem pod kątem innowacyjności i inwestycji :D Czytałam o tym na blogu http://www.blog.tyszkiewicz.pl/tag/nowe-inwestycje-w-gdansku/ , oby tak dalej, to przecież piękne miasto :)
Orzech
Co z tym "parkingiem" obok? Zostanie czy też zostanie zabudowany?

160271_1000x.jpg
Jan Augustynowski
160376_1000x.jpg160378_1000x.jpg160379_1000x.jpg
REKLAMA