Największa polska grupa meblarska Black Red White otwiera nowy, duży salon meblowy w WarszawieMateriały prasowe

Największa polska grupa meblarska Black Red White otwiera nowy, duży salon meblowy w Warszawie

REKLAMA

Największa polska grupa meblarska Black Red White otwiera kolejny firmowy salon meblowy w Polsce. Sklep powstał w Centrum Handlowym Marywilska 44 na warszawskiej Białołęce. Salon firmowy BRW przy ul. Marywilskiej dołącza do portfolio ponad 70 salonów własnych marki.

W salonie o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 1140 mkw. będzie można znaleźć pełną ofertę BRW, w skład w której wchodzą meble tapicerowane, stoły i krzesła, meble do sypialni, pokoju dziennego i dziecięcego, meble kuchenne oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

W nowym salonie Black Red White klienci będą mogli zobaczyć gotowe aranżacje pomieszczeń, w tym ekspozycje mebli do salonu, sypialni, jadalni czy pokoju dziecięcego. W każdym z działów znajdą się także dodatki i akcesoria wyposażenia wnętrz. Klienci będą mogli skorzystać z usług pomiaru, projektu, montażu kuchni, a także z usługi transportu lub możliwości płatności ratalnej.

Na klientów czekają specjalne okazje do 50% taniej, które obowiązują do 11 czerwca 2022 r.

REKLAMA

O Black Red White:

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20-proc. udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży.

Park handlowy Marywilska 44 dysponuje całkowitą powierzchnią 12 tys. mkw., z czego prawie 11 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Do dyspozycji klientów jest ponad 4500 miejsc parkingowych. W jednokondygnacyjnym budynku znajduje się przestrzeń handlowo-rozrywkowa, oferująca przede wszystkim asortyment z sektora "dom iogród".

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA