Nakielska. Nowoczesne apartamenty rosną w zielonym sercu Woli Materiały inwestora

Nakielska. Nowoczesne apartamenty rosną w zielonym sercu Woli

FILM
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Na warszawskiej Woli firma Profit Development buduje 218 apartamentów o wysokim standardzie wykończenia i z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Inwestycję ulokowano w bezpośrednim sąsiedztwie kilku parków.

Apartamenty Nakielska to nowa inwestycja mieszkaniowa Profit Development, zlokalizowana przy ulicy Nakielskiej 5 w zielonej części Woli, nieopodal czterech parków: Powstańców Warszawy, Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło.

Nakielska to doskonała lokalizacja dla wszystkich, którzy chcą połączyć życie w centrum ze spokojem, ciszą i zielenią wokół. Jest to miejsce doskonale skomunikowane – w okolicy znajdują się liczne linie autobusowe, tramwajowe i nowa stacja metra przy ulicy Górczewskiej. W 15 minut można stąd dojechać do Ronda Daszyńskiego – nowego centrum biznesowo – finansowego, a droga do ścisłego centrum Warszawy zajmie nam około 20 minut – wyliczają przedstawiciele dewelopera.

W najbliższym otoczeniu, oprócz wspomnianych parków, znajdują się także miejsca aktywności sportowych – Baseny Moczydło i Nowa Fala Pływalnia OSiR. A bliskość szkół podstawowych i przedszkoli sprawia, że to również idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi. O codzienną wygodę zadba z kolei kompleksowo zagospodarowana okolica, z centrum handlowym Wola Park, licznymi sklepami, pocztą czy kościołem.

Materiały inwestora

Ponadczasowa klasyka i nowoczesne części wspólne

Budynek będzie miał 7 pięter, reprezentacyjny hol wejściowy, wewnętrzny zielony dziedziniec i garaż podziemny. Jak informuje deweloper, bryła obiektu łączy w sobie nowoczesne rozwiązania, współczesny charakter i klasyczny design nawiązujący do ponadczasowej klasyki. Znajdzie się w nim łącznie 218 apartamentów.

Przeważać będą mieszkania 3 i 4-pokojowe – wszystkie z balkonami lub loggiami. Na parterze przygotowane zostaną zielone ogródki, a na ostatnich kondygnacjach przestronne tarasy. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w duże, drewniane okna wysokiej jakości oraz drzwi o zwiększonej odporności na włamanie – zapowiadają przedstawiciele Profit Development.

REKLAMA

Teren będzie posiadał monitoring i ochronę, a dla większego bezpieczeństwa zamontowane zostaną wideodomofony.

Na mieszkańców będą czekać nowoczesne rozwiązania, takie jak system inteligentnego mieszkania, paczkomaty oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych i naprawy rowerów. Powstaną również wózkownie, rowerownie i komórki lokatorskie – dodaje deweloper.

Na klatkach schodowych przeważać będzie beton, mosiądz i Corianowe wykończenia. Całość ocieplać ma kolor naturalnego drewna, a antracytowe elementy dodadzą projektowi charakteru. Dużą rolę odgrywać będzie eleganckie oświetlenie, a w części foyer wzory nawiązujące do klasycznego designu.

Materiały inwestora

Mieszkania "pod klucz"

Profit Development oferuje swoim klientom również możliwość wykończenia mieszkań "pod klucz" w różnych standardach, w zależności od preferencji i potrzeb.

Współpracujemy z liderami usług kompleksowego wykończenia mieszkań "pod klucz", którzy dzięki wykwalifikowanej kadrze zarządzającej, architektom i projektantom, gwarantują profesjonalną obsługę oraz kompleksowe podejście do zagadnień z zakresu wykończenia wnętrz – podkreśla deweloper.

REKLAMA