| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 1160000 PLN | 89 m2 | 4 | - | 1 160 000,00 zł 13 033,71 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 1460000 PLN | 105 m2 | 4 | - | 1 460 000,00 zł 13 904,76 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 599000 PLN | 48 m2 | parter | - | 599 000,00 zł 12 479,17 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 692000 PLN | 61 m2 | 1 | - | 692 000,00 zł 11 344,26 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 699000 PLN | 60 m2 | 2 | - | 699 000,00 zł 11 650,00 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 720000 PLN | 60 m2 | 3 | - | 720 000,00 zł 12 000,00 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 760000 PLN | 60 m2 | 4 | - | 760 000,00 zł 12 666,67 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 899000 PLN | 66 m2 | 2 | - | 899 000,00 zł 13 621,21 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Jasień, 910000 PLN | 67 m2 | 3 | - | 910 000,00 zł 13 582,09 zł/m2 |