| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 1026926 PLN | 116 m2 | 5 | - | 1 026 926,00 zł 8 852,81 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 1056231 PLN | 150 m2 | parter | - | 1 056 231,00 zł 7 041,54 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 229338 PLN | 20 m2 | parter | - | 229 338,00 zł 11 466,90 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 285065 PLN | 48 m2 | parter | - | 285 065,00 zł 5 938,85 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 319146 PLN | 49 m2 | parter | - | 319 146,00 zł 6 513,18 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 327488 PLN | 37 m2 | parter | - | 327 488,00 zł 8 851,03 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 463820 PLN | 72 m2 | parter | - | 463 820,00 zł 6 441,94 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 502778 PLN | 78 m2 | parter | - | 502 778,00 zł 6 445,87 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 514130 PLN | 80 m2 | parter | - | 514 130,00 zł 6 426,63 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 558054 PLN | 87 m2 | parter | - | 558 054,00 zł 6 414,41 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 737148 PLN | 105 m2 | parter | - | 737 148,00 zł 7 020,46 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 923189 PLN | 143 m2 | parter | - | 923 189,00 zł 6 455,87 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 923762 PLN | 131 m2 | parter | - | 923 762,00 zł 7 051,62 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Poznań, Winogrady, 953086 PLN | 107 m2 | 5 | - | 953 086,00 zł 8 907,35 zł/m2 | |