[pomorskie] Pruszcz Gdański coraz bardziej popularnym miejscem do zamieszkaniaźródło: Materiały inwestora

[pomorskie] Pruszcz Gdański coraz bardziej popularnym miejscem do zamieszkania

Kajtman
Kajtman
Debiut
adresPruszcz Gdański, Dybowskiego
inwestorInpro S.A.
REKLAMA
Inpro prowadzi sprzedaż nowoczesnych mieszkań w ramach osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim. Inwestycja cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy cenią bliskość dużej aglomeracji, a jednocześnie pragną zamieszkać z dala od zgiełku miasta. W aktualnej ofercie pozostały jeszcze 92 mieszkania, do końca października można je kupić w niższej cenie.
Pruszcz Gdański jest bardzo malowniczym miastem, doskonale zlokalizowanym w najbliższym sąsiedztwie Trójmiasta. W miejscowości bardzo dobrze rozwinięta jest sieć komunikacji miejskiej i kolejowej, dzięki której szybko i komfortowo można dotrzeć do dowolnego miejsca w Trójmieście. 
Dzięki dynamicznemu rozwojowi miasto staje się coraz bardziej istotnym punktem na Pomorzu i jest coraz częściej wybieranym miejscem do zamieszkania przez okolicznych mieszkańców. W mieście powstaje wiele prestiżowych firm, sklepów wielkopowierzchniowych i centrów dystrybucyjnych. Dodatkowym atutem miejscowości jest doskonałe zaplecze dla rodzin z dziećmi, na które składają się takie elementy jak bliskość przedszkoli i szkół, duży wybór punktów usługowo-handlowych, ośrodki kulturalne i sportowe, a także liczne tereny rekreacyjne, nowoczesne place zabaw i zewnętrzne siłownie. 
Zamieszkanie w Pruszczu wiąże się z jednej strony z jego zaletami małego miasteczka, bo wszędzie jest blisko i wszystko można załatwić, poruszając się na piechotę lub bezpłatną miejską linią autobusową. Z drugiej strony mieszkając 10 kilometrów od centrum Gdańska jesteśmy tutaj wolni od wszystkich niedogodności, charakterystycznych dla dużych miast. Wydaje mi się, że dla osób, które dzisiaj kupują mieszkania na własne potrzeby – a takich jest w Pruszczu większość, właśnie lepsza jakość życia jest najważniejszym argumentem za. Uważam ze ten wybór nie wynika z przymusu ekonomicznego, który każe szukać najtańszego lokum na rynku, tylko z przekonania, że tu będzie lepiej – spokojniej i wygodniej. W Pruszczu są nie tylko mieszkania, jest także praca i perspektywy rozwoju – przekonuje burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel.
Osiedle Debiut powstaje przy ul. Dybowskiego, zaledwie ok 10 km od centrum Gdańska. Pierwszy etap inwestycji  będzie składał się dwóch czterokondygnacyjnych budynków. W ramach osiedla zaprojektowano eleganckie części wspólne, pomieszczenia na jednoślady, piwnice i nowoczesną halę garażową, połączoną bezpośrednio z mieszkaniami windą. 
Do mieszkań na parterze będą przynależeć duże ogrody, których powierzchnia wyniesie nawet 200 mkw. Ponadto, do wszystkich lokali na wyższych piętrach zaprojektowano słoneczne balkony i loggie. 
Osiedle będzie monitorowane i dodatkowo zabezpieczone automatycznie sterowanym na pilota szlabanem wjazdowym. 
Na terenie inwestycji powstanie wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, zewnętrzna siłownia, tereny rekreacyjne oraz bezpieczne przestrzenie dla najmłodszych mieszkańców. W bliskiej odległości od osiedla władze miasta planują wybudować zagospodarowany zbiornik wodny. 
Powierzchnia lokali wyniesie od 33 do 117 mkw., a ceny zaczynają się od 4 860 zł brutto za mkw. Do końca października można kupić dowolne mieszkanie z 5% rabatem. Część lokali pozostałych w ofercie kwalifikuje się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.
Planowany termin zakończenia budowy I etapu projektu to 30 października 2018 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA