[pomorskie] Zdecydowana większość mieszkań na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim sprzedanychźródło: Materiały inwestora

[pomorskie] Zdecydowana większość mieszkań na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim sprzedanych

Kajtman
Kajtman
Debiut
adresPruszcz Gdański, Dybowskiego
inwestorInpro S.A.
REKLAMA
Inpro S.A. sprzedało już blisko 90% mieszkań w ramach trzech etapów na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim. W ofercie pozostało łącznie 37 lokali o powierzchni od 54 do 110 mkw., z czego cztery z nich są gotowe do odbioru. Budowa ostatniej fazy projektu osiedla zakończy się pod koniec października 2020 roku.
Osiedle Debiut powstaje przy ulicy Dybowskiego, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach trzech etapów inwestycji zostanie wybudowanych łącznie 11 budynków, w których zaprojektowano 287 mieszkań. Blisko 90% lokali w trzech etapach inwestycji znalazło już nowych właścicieli. W sprzedaży pozostały 37 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 54 mkw. do 110 mkw. 
Pruszcz Gdański jest świetnie skomunikowany z całym Trójmiastem. Na terenie miejscowości kursuje bezpośredni autobus do Gdańska, a w pobliżu inwestycji znajduje się obwodnica i autostrada A1. Przez miasto przebiega również linia kolejowa, która zapewni dogodny dojazd między innymi do Gdyni i Sopotu. 
W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny rekreacyjne oraz ścieżki rowerowe, które prowadzą między innymi do Gdańska. W mieście odbywają się także spływy kajakowe do rzece Raduni. W pobliżu inwestycji funkcjonują szkółki sportowe, przedszkola, dwa baseny oraz lodowisko w sezonie zimowym.
Osiedle cieszy się popularnością wśród klientów ze względu na niewielką odległość od Trójmiasta oraz liczne udogodnienia. Na terenie inwestycji powstała wyjątkowa strefa rekreacyjna z dużym boiskiem wielofunkcyjnym oraz placem zabaw dla najmłodszych. Dodatkowo specjalnie dla mieszkańców osiedla Debiut zaprojektowano drewnianą wiatę, pod którą znajdują się między innymi stoliki oraz miejsce do odpoczynku i relaksu. W bliskiej odległości od inwestycji władze miasta wybudowały zagospodarowany zbiornik wodny. 
Inwestycja jest monitorowana, a w każdym mieszkaniu został zainstalowany domofon. W celu zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa przy wjeździe na teren osiedla zamontowano szlaban sterowany na pilota. W budynkach zaprojektowano hale garażowe, pomieszczenia na jednoślady oraz piwnice. Dodatkowo wokół obiektów powstały naziemne miejsca postojowe oraz ogólnodostępny parking dla gości. 
Dwa pierwsze etapy inwestycji zostały już zakończone. Termin realizacji trzeciej fazy projektu zaplanowany jest na koniec października 2020 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA