DODAJ

Osiedle Brawo w Pruszczu Gdańskim wprowadzone do sprzedaży

Mieszkania i domy / Pruszcz Gdański
Osiedle Brawo w Pruszczu
Kajtman
2019-10-22 12:26:25
Inpro S.A. rozpoczęło sprzedaż pierwszego etapu osiedle Brawo w Pruszczu Gdańskim. Do oferty trafiło 127 mieszkań o powierzchni od 38 do 126 mkw. Brawo to elegancka i prestiżowa inwestycja o ponadczasowej architekturze. Wśród wyjątkowych udogodnień znajdzie się między innymi ekskluzywna sala fitness oraz bawialnia dla dzieci. Planowany termin zakończenia budowy to 30 września 2021 roku.

Kameralne i nowoczesne osiedle Brawo powstaje na skrzyżowaniu ulicy Domeyki i Strzeleckiego w Pruszczu Gdańskim, około 20 minut samochodem od Gdańska. Jego wyjątkowość podkreśli wysoki standard wykończenia budynków oraz części wspólnych. 

Na terenie inwestycji pojawi się duży plac zabaw oraz wyjątkowa bawialnia dla dzieci. Dbając o najwyższe standardy Inpro zaprojektowało również salę fitness wyposażoną w sprzęt wysokiej oraz zewnętrzną strefę relaksu.

Dużym udogodnieniem dla młodych rodziców będzie przedszkole i żłobek, które sąsiadują z terenem inwestycji Brawo. W bliskiej odległości od powstającego osiedla znajdują się również sklepy takie jak: Empik, Rossman, Biedronka, Tesco, KiK, restauracja KFC oraz centrum handlowe Victory. 

W I etapie inwestycji powstanie 127 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 38 do 126 mkw. Lokale na parterze będą wyposażone w przydomowe ogródki, natomiast do mieszkań do wyższych kondygnacjach zaprojektowano duże i przestronne balkony. Każdy z budynków będzie posiadał windy, piwnice oraz pomieszczenia dla wózków i rowerów. 

Inwestycja została zaprojektowana tak, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Osiedle będzie objęte całodobowym monitoringiem, a szlaban ograniczy wjazd samochodów na teren inwestycji. Hale garażowe zostaną usytuowane na poziomie -1, a wokół budynków znajdą się dodatkowe, naziemne miejsca postojowe – ogólnodostępne oraz płatne do indywidualnego wykorzystania przez właścicieli. 

Brawo to już kolejna inwestycja Inpro w Pruszczu Gdańskim. Mamy nadzieję, że osiedle zostanie przyjęte równie pozytywnie przez potencjalnych nabywców. Inwestycja wyróżnia się kameralnym charakterem, bardzo wysokim standardem wykończenia oraz szczególną dbałością o najmniejsze detale. Nasza oferta skierowana jest do wymagających klientów, którzy poszukują standardu premium – powiedział Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro S.A.

Brawo to idealna propozycja dla tych, którzy cenią spokój i relaks w otoczeniu natury, a jednocześnie chcą mieć łatwy dostęp do Trójmiasta. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się dogodną komunikacją miejską. Na terenie Pruszcza Gdańskiego kursuje bezpłatny autobus linii 107, którego przystanek znajduje się w niewielkiej odległości od inwestycji. Z kolei autobus nr 132 zapewni bezpośrednie połączenie do centrum Gdańska. 

Budowa osiedla rozpoczęła się 1 sierpnia br. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MS 15 Architektura z Gdyni, a funkcję Generalnego Wykonawcy pełni Inpro S.A. Ceny lokali kształtują się w przedziale od 6480 do 7128 zł brutto za metr kwadratowy. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to 30 września 2021 roku.

Źródło: materiały prasowe