REKLAMA

Opinie o Budynek biurowo-handlowy Centrum Franowo (13)

Napisz komentarz
Kajtman
Zdjęcie
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Poznań] Park Handlowy "Franowo" (rozbudowa) [Poznań] Ikea Centres daje zielone światło dla inwestycji w Poznaniu
Orzech
Rekordowa odwiedzalność w Parku Handlowym Franowo

Otwarcie nowego pasażu Parku Handlowego Franowo przyciągnęło rzesze poznaniaków i Wielkopolan. W ramach akcji "Poczuj moc złotówki", wszystkie spośród oferowanych 10 tysięcy produktów za 1 zł zostały sprzedane. W sumie w ciągu 5 dni otwarcia Park Handlowy Franowo odwiedziło aż 89 tysięcy osób.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 20585.html
Orzech
http://retailnet.pl/2013/09/23/inwestyc ... akonczona/
Orzech
Rozbudowa Parku Handlowego Franowo oficjalnie zakończona - galeria

Otwarcie rozbudowanego Parku Handlowego Franowo nastąpi 25 września 2013 r. Wydarzenie potrwa 5 dni. W ramach akcji „Poczuj moc złotówki" będzie można kupić wybrane produkty z bieżącego asortymentu po cenie 1 zł.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 20078.html
Orzech
Park Handlowy Franowo na ukończeniu - zdjęcia

Tylko miesiąc pozostał do otwarcia nowego pasażu handlowego Inter IKEA Centre Group Poland na terenie Parku Handlowego Franowo w Poznaniu. Przygotowania do wielkiego otwarcia inwestycji są już na finiszu. Trwają aktualnie prace zazieleniania terenu. Posadzono ponad 300 drzew i prawie 12 tysięcy krzewów. Zasadzano również 25 tys. mkw. trawy.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 19516.html
Kajtman
Inter IKEA Center Group - inwestor Parku Handlowego Franowo w Poznaniu - zakończył kolejny etap prac rozbudowy swojej inwestycji. W pierwszej połowie lipca 2013 r. przekazał najemcom lokale do aranżacji. Prace przygotowawcze do otwarcia nowych sklepów rozpoczęły takie marki jak: SMYK, Sport Direct, RTV EURO AGD, JYSK i Bel-Pol.

Gotowe są już dachy, ściany i drzwi w całej inwestycji. Trwają ostatnie prace rozbudowujące parking przed pasażem.

pokaz-artykul.png
Orzech
Kolejny etap budowy PH Franowo ruszy we wrześniu

Inter IKEA Centre Group Poland podpisała umowę najmu powierzchni w Parku Handlowym Franowo w Poznaniu z Bel - Pol Sp. z o.o. - jedną z największych w kraju firm specjalizujących się w dystrybucji podłóg i drzwi. Z powierzchnią ok. 500 mkw. będzie to największy sklep sieci w Wielkopolsce. Otwarcie nowego pasażu zaplanowane jest na 25 września 2013.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 18020.html
Kajtman
61460_1000x.jpg
Kajtman
Inter IKEA Centre Group Poland otrzymała decyzję o pozwoleniu na budowę pasażu handlowego na działce przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu.

Budowa pasażu handlowego to kolejny etap rozbudowy Parku Handlowego Franowo przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu. Nowy obiekt o powierzchni 14 tys. mkw. będzie gotowy we wrześniu tego roku.

pokaz-artykul.png
Orzech
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001, ... dlowy.html
Godfath3r
Rozbudowa Parku Handlowego \"Franowo\" o pasaż handlowy o powierzchni 14 tys. mkw.
REKLAMA