Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu coraz bliżej ukończeniaźródło: Materiały inwestora

Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu coraz bliżej ukończenia

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W rejonie Kiekrza, w północno-zachodniej części Poznania dobiega końca budowa pierwszego etapu realizacji osiedla Przy Jeziorach. Deweloper More Place planuje oddanie pierwszych 12 domów w zabudowie bliźniaczej jeszcze w tym roku.
Domy w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Przy Jeziorach, o metrażach 109,4-112,2 mkw., z przestronnymi ogrodami ponad 500 mkw., stanowią funkcjonalną przestrzeń dla rodzin z dziećmi. W propozycji aranżacji wnętrz, na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, jedna lub dwie sypialnie w zależności od układu oraz łazienka. Natomiast, na piętrze są kolejne dwa pokoje, garderoba oraz łazienka, a także pomieszczenie na pralnię z suszarnią. Co istotne, deweloper umożliwia wprowadzenie wielu zmian w układzie pomieszczeń. Mieszkańcy mogą również skorzystać z opcji wykończenia domu "pod klucz", według własnych wymagań. Ponadto, dostępne są różne opcje dodatkowego wyposażenia, między innymi: system instalacji fotowoltaicznej, instalacja inteligentnego domu, czy automatyczny system nawadniania ogrodu. 
Realizacja domów na osiedlu Przy Jeziorach jest na zaawansowanym etapie. Ukończono ocieplenie 2 z 6 budynków, pokrycia dachowe znajdują się na 5 z nich, a niemalże wszystkie mają wstawione okna. W ostatnim budynku trwa realizacja stropu, a następnie wykonane zostanie zadaszenie i ocieplenie. Pierwszy dom został otynkowany, a wewnątrz dobiegają końca drobne prace montażowe. – Projekt budowy osiedla Przy Jeziorach, prowadzimy zgodnie z naszymi założeniami. Wszystko wskazuje na to, że już tej jesieni gotowe będą wszystkie domy, z pierwszego etapu inwestycji – potwierdza Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place. Całe osiedle zostanie ogrodzone wraz z zamontowaniem dwuskrzydłowych bram automatycznych i domofonów. Natomiast, wewnątrzosiedlowa droga dojazdowa zostanie utwardzona. 
REKLAMA
Osiedle zlokalizowane jest w rejonie Kiekrza, przy nowo powstałej ulicy Golęczewskiej, w Poznaniu. Okolica to przede wszystkim dużo zieleni, tereny leśne przy poznańskich jeziorach oraz wiele miejsc do rekreacji i sportu. Dobrze zagospodarowane plaże w pobliżu, przy jeziorach Kierskim i Strzeszyńskim, ścieżki pieszo rowerowe oraz siłownie zewnętrze zachęcają do spędzania czasu aktywnie, na łonie natury. Bliskość szkół i przedszkoli to także spore udogodnienie dla rodzin z dziećmi. Osiedle Przy Jeziorach jest odpowiednim miejscem dla osób chcących mieszkać w mieście, a jednocześnie w oddaleniu od centrum. Stąd w kilka minut można dojść do przystanku autobusowego linii 195, którą można dotrzeć w okolice Sołacza, nad Strzeszynek, a dalej do pętli Ogrody. Przyszli mieszkańcy osiedla mają zaledwie 2 km do najbliższej stacji kolejowej w Kiekrzu oraz 4 km do nowego węzła przesiadkowego Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, w sąsiedniej miejscowości Złotniki, a także kilka minut drogi do trasy S11, prowadzącej do autostrady A2.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA