Budowa osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu przebiega zgodnie z planemźródło: Materiały inwestora

Budowa osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu przebiega zgodnie z planem

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W pierwszym etapie realizacji osiedla domów Przy Jeziorach w Poznaniu powstaje 12 budynków w zabudowie bliźniaczej, o metrażach 109,4-112,2 mkw. Deweloper More Place realizuje inwestycję od lutego 2019 roku. Widać już pierwsze domy.
Osiedle Przy Jeziorach, zlokalizowane w rejonie Kiekrza w Poznaniu, powstaje zgodnie z założonym harmonogramem. W pierwszym etapie realizowanych jest łącznie 6 budynków, na które składa się 12 domów w zabudowie bliźniaczej, o metrażach 109,4-112,2 mkw. Widać już niemalże całą konstrukcję pierwszego budynku, przy którym kończą się prace nad realizacją dachu. W drugim i trzecim budynku powstał parter, a w trakcie prac jest strop i piętro. Natomiast w czwartym i piątym budynku zakończyła się realizacja fundamentów i powstają ściany parteru. – Pięć z sześciu budynków jest w trakcie budowy, a szósty wystartuje niebawem. Cały pierwszy etap inwestycji, czyli 6 budynków dwulokalowych będzie gotowych już jesienią tego roku – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. 
REKLAMA
Co istotne, do każdego domu przynależy wyjątkowo przestronny ogród do 535 mkw., dając wiele możliwości na jego zagospodarowanie. W projektach domów zaplanowano 4 lub 5 pokoi, oddzielne pomieszczenie na pralnię z suszarnią, a także dodatkowo jedną lub dwie garderoby, w zależności od układu. Ponadto, przyszli mieszkańcy już na etapie realizacji mają możliwość wprowadzenia zmian w aranżacji wnętrza, dostosowując je do własnych potrzeb, np. zmieniając liczbę pomieszczeń czy pozostawiając kuchnię otwartą na salon lub zabudowaną. Nabywcy mogą też skorzystać z doboru wielu opcji dodatkowego wyposażenia jak np. instalacji fotowoltaicznej, inteligentnego domu czy systemu automatycznego nawaniania w ogrodzie. Na potrzeby mieszkańców powstanie także wewnątrzosiedlowa droga dojazdowa. Całe osiedle zostanie ogrodzone oraz zamontowane zostaną dwuskrzydłowe bramy automatyczne. Domy realizowane są w standardzie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz, w zależności od wymagań. Ceny rozpoczynają się od 499 000 zł, lecz można aktualnie skorzystać z promocji ograniczonej czasowo -15 000 zł.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA