Willa Racławicka na poznańskim Grunwaldzie gotowa

Willa Racławicka na poznańskim Grunwaldzie gotowa

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Budowa Willi Racławickiej w Poznaniu została zakończona. Prawomocne pozwolenie na użytkowanie trafiło do Inwestycji Hryniewicz.pl, co oznacza, że ulica Racławicka wzbogaciła się o kameralny budynek o nowoczesnej bryle, w ramach którego powstały zaledwie dwa 75-metrowe mieszkania i dwa dwupoziomowe, 131-metrowe apartamenty. Do dyspozycji mieszkańców są również naziemne miejsca postojowe.
Poznański Grunwald jest atrakcyjnym terenem do zamieszkania. Świetne skomunikowanie z centrum miasta, bogate zaplecze edukacyjne, handlowe i usługowe przyciągają zainteresowanych własnym M. Właśnie dlatego inwestor, Inwestycje Hryniewicz.pl zdecydował się na budowę w tej okolicy. Willa Racławicka to utrzymany w kameralnej konwencji, projekt zlokalizowany przy ulicy Racławickiej 78. Na inwestycję złożyły się zaledwie 4 lokale o zróżnicowanej powierzchni. Dwa mniejsze mieszania, o metrażu 75 mkw., znajdują się na parterze budynku. Składają się z trzech pokoi, garderoby, łazienki i aneksu kuchennego. Posiadają również tarasy i ogródki. Większe lokale to dwupoziomowe apartamenty (o powierzchni 131 mkw.) z sześcioma pokojami, garderobą, dwoma łazienkami, aneksem kuchennym oraz tarasami i balkonami. Do wyróżników Willi Racławickiej należy zaliczyć duże przeszklenia, co zapewnia maksymalne nasłonecznienie pomieszczeń. Do tego funkcjonalne rozplanowanie powierzchni pozwala na podzielenie apartamentów na dwa, a nawet cztery niezależne mieszkania. Co ważne, każdy z własnym aneksem kuchennym i balkonem lub tarasem.
Willa Racławicka została tak przygotowany, aby mogła sprostać potrzebom inwestorów, gdyż istnieje możliwość podziału poszczególnych lokali na mniejsze powierzchnie, np. mieszkania inwestycyjne pod wynajem, które będą stanowiły przychód pasywny. I tak, można dokonać podziału trzypokojowych lokali na dwa dwupokojowe mieszkania z osobnymi wejściami. Natomiast 131-metrowe powierzchnie dają się zaaranżować na dwa lub cztery osobne  mieszkania, każdy w własnym balkonem lub tarasem. 
REKLAMA
Firma Inwestycje Hryniewicz.pl z sukcesem kończy też budowę Pałacowej 2 w Dąbrówce. która zostanie przekazana przyszłym mieszkańcom już na przełomie II i III kwartału 2019 r. Na kameralny budynek składa się 12 mieszkań o powierzchni 30-95 mkw. Natomiast lokale 1- i 2-pokojowe czekają na Sikorskiego 8 na poznańskiej Wildzie. Projekt objął rewitalizację zabytkowej, 100-letniej kamienicy, gdzie powstało 19 mieszkań – częściowo dostępnych w stanie deweloperskim, a częściowo wykończonych pod klucz.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA