Zamieszkaj po królewsku na Śmiałego

Zamieszkaj po królewsku na Śmiałego

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

UWI Inwestycje S.A. wkrótce zacznie realizację swojego najnowszego projektu wielorodzinnego Piątkowo-Śmiałego. Pierwsze klucze do mieszkań mają trafić do właścicieli na koniec 2014 roku.

 

Poznańskie Piątkowo od lat niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem poszukujących własnego M w Poznaniu. Piątkowo-Śmiałego, to projekt przygotowany przez znanego poznańskiego architektka i urbanistę, prof. Mariana Fikusa. Zaprojektowana inwestycja z wjazdem od ul. Księcia Mieszka I nawiązuje do sąsiadującej zabudowy postmodernistycznej składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych 4-6 kondygnacyjnych, posadowionych na wspólnej hali garażowej. Znajdą się w niej zarówno miejsca postojowe jak i pomieszczenia piwniczne. Wszystkie klatki schodowe wyposażone są w windy, które obsługiwać będą również poziom  podziemnej hali garażowej. – W ofercie Piątkowo-Śmiałego dysponujemy dużym wyborem funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 26 do 130 mkw. Nowoczesne zaprojektowane lokale posiadają jasne kuchnie, każde z mieszkań ma taras lub balkon, a w przypadku mieszkań na parterze przylegający do lokalu ogródek. – mówi Beata Borkowska, specjalista ds. sprzedaży UWI Inwestycje S.A. Lokale oferowane przez dewelopera dostępne będą w cenie od 5820 zł brutto za mkw. Ponadto inwestor zapewnia pełna infrastrukturę osiedla, a także starannie zagospodarowane otoczenie budynków z placem zabaw oraz zielenią.

REKLAMA


Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja inwestycji, której doskonałe skomunikowanie z centrum zapewnia bliskość PST-ki. Infrastrukturę niezbędną do życia w miejskiej przestrzeni stanowią pobliskie sklepy, w tym galerie handlowe Plaza i Pestka. Ze względu na swe położenie na Piątkowie, inwestycja łączy miasto i naturę w jednym miejscu. Niedalekie sąsiedztwo kompleksu mieszkaniowego stanowią tereny zielone Rezerwatów Żurawiniec i Morasko, a ścieżki rowerowe pozwalają na aktywny wypoczynek i kontakt z naturą.


To nie jedna piątkowska lokalizacja UWI Inwestycje. Deweloper posiada w swej ofercie również lokale w kompleksie mieszkaniowym Batory II, który zostanie oddany do użytku w grudniu tego roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA