obserwuj
135
1
9
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 702520 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 702520 PLN
powierzchnia
39,00 m2
cena
702 520,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
18 013,33 zł/m2
piętro
parter
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 702520 PLN2 pokoi Oferta nr: 47275539

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Gdańsk przy ulicy Uczniowska w inwestycji Przystań Brzeźno
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 702520  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 702520 PLN w inwestycji Przystań Brzeźno