| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1000352 PLN | 58 m2 | parter | - | 1 000 352,00 zł 17 247,45 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1000352 PLN | 58 m2 | 1 | - | 1 000 352,00 zł 17 247,45 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1000922 PLN | 58 m2 | 2 | - | 1 000 922,00 zł 17 257,28 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1008729 PLN | 58 m2 | 2 | - | 1 008 729,00 zł 17 391,88 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1009575 PLN | 58 m2 | 3 | - | 1 009 575,00 zł 17 406,47 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1025376 PLN | 58 m2 | 1 | - | 1 025 376,00 zł 17 678,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1025814 PLN | 58 m2 | 4 | - | 1 025 814,00 zł 17 686,45 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1033503 PLN | 58 m2 | 2 | - | 1 033 503,00 zł 17 819,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1036440 PLN | 58 m2 | 3 | - | 1 036 440,00 zł 17 869,66 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1037340 PLN | 58 m2 | 5 | - | 1 037 340,00 zł 17 885,17 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1038452 PLN | 58 m2 | 3 | - | 1 038 452,00 zł 17 904,34 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1043391 PLN | 58 m2 | 4 | - | 1 043 391,00 zł 17 989,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1047956 PLN | 58 m2 | 4 | - | 1 047 956,00 zł 18 068,21 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1048860 PLN | 58 m2 | 5 | - | 1 048 860,00 zł 18 083,79 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1053500 PLN | 60 m2 | parter | - | 1 053 500,00 zł 17 558,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1071382 PLN | 60 m2 | 1 | - | 1 071 382,00 zł 17 856,37 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1074480 PLN | 58 m2 | 5 | - | 1 074 480,00 zł 18 525,52 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1082234 PLN | 60 m2 | 2 | - | 1 082 234,00 zł 18 037,23 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1087740 PLN | 60 m2 | 3 | - | 1 087 740,00 zł 18 129,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1090762 PLN | 60 m2 | 4 | - | 1 090 762,00 zł 18 179,37 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1093783 PLN | 60 m2 | 5 | - | 1 093 783,00 zł 18 229,72 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1102035 PLN | 67 m2 | 2 | - | 1 102 035,00 zł 16 448,28 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1108305 PLN | 67 m2 | 2 | - | 1 108 305,00 zł 16 541,87 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1119829 PLN | 65 m2 | 1 | - | 1 119 829,00 zł 17 228,14 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1123702 PLN | 67 m2 | 1 | - | 1 123 702,00 zł 16 771,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1125954 PLN | 65 m2 | 2 | - | 1 125 954,00 zł 17 322,37 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1126302 PLN | 65 m2 | 2 | - | 1 126 302,00 zł 17 327,72 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1131200 PLN | 65 m2 | 1 | - | 1 131 200,00 zł 17 403,08 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1131900 PLN | 65 m2 | 3 | - | 1 131 900,00 zł 17 413,85 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1132775 PLN | 65 m2 | 3 | - | 1 132 775,00 zł 17 427,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1134723 PLN | 67 m2 | 2 | - | 1 134 723,00 zł 16 936,16 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1140057 PLN | 67 m2 | 3 | - | 1 140 057,00 zł 17 015,78 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1142485 PLN | 65 m2 | 4 | - | 1 142 485,00 zł 17 576,69 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1143391 PLN | 67 m2 | 4 | - | 1 143 391,00 zł 17 065,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1152194 PLN | 65 m2 | 5 | - | 1 152 194,00 zł 17 726,06 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1157871 PLN | 68 m2 | 1 | - | 1 157 871,00 zł 17 027,51 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1159965 PLN | 67 m2 | parter | - | 1 159 965,00 zł 17 312,91 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1169636 PLN | 68 m2 | 2 | - | 1 169 636,00 zł 17 200,53 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1173556 PLN | 68 m2 | 3 | - | 1 173 556,00 zł 17 258,18 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1177132 PLN | 68 m2 | 4 | - | 1 177 132,00 zł 17 310,76 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1185704 PLN | 70 m2 | parter | - | 1 185 704,00 zł 16 938,63 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1189212 PLN | 70 m2 | 1 | - | 1 189 212,00 zł 16 988,74 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1191360 PLN | 70 m2 | 2 | - | 1 191 360,00 zł 17 019,43 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1198368 PLN | 70 m2 | 3 | - | 1 198 368,00 zł 17 119,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1203312 PLN | 70 m2 | 4 | - | 1 203 312,00 zł 17 190,17 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 1210308 PLN | 70 m2 | 5 | - | 1 210 308,00 zł 17 290,11 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 629235 PLN | 36 m2 | 1 | - | 629 235,00 zł 17 478,75 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 662992 PLN | 38 m2 | 1 | - | 662 992,00 zł 17 447,16 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 678060 PLN | 38 m2 | parter | - | 678 060,00 zł 17 843,68 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 680050 PLN | 39 m2 | 1 | - | 680 050,00 zł 17 437,18 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 682913 PLN | 38 m2 | 1 | - | 682 913,00 zł 17 971,39 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 689780 PLN | 38 m2 | 2 | - | 689 780,00 zł 18 152,11 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 691923 PLN | 38 m2 | 3 | - | 691 923,00 zł 18 208,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 695704 PLN | 38 m2 | 4 | - | 695 704,00 zł 18 308,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 698930 PLN | 38 m2 | 5 | - | 698 930,00 zł 18 392,89 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 702520 PLN | 39 m2 | parter | - | 702 520,00 zł 18 013,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 702530 PLN | 39 m2 | 1 | - | 702 530,00 zł 18 013,59 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 704700 PLN | 39 m2 | parter | - | 704 700,00 zł 18 069,23 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 706359 PLN | 41 m2 | 1 | - | 706 359,00 zł 17 228,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 706658 PLN | 39 m2 | 1 | - | 706 658,00 zł 18 119,44 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 708102 PLN | 39 m2 | 2 | - | 708 102,00 zł 18 156,46 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 710063 PLN | 39 m2 | 3 | - | 710 063,00 zł 18 206,74 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 712235 PLN | 39 m2 | 2 | - | 712 235,00 zł 18 262,44 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 712712 PLN | 39 m2 | parter | - | 712 712,00 zł 18 274,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 713125 PLN | 41 m2 | 3 | - | 713 125,00 zł 17 393,29 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 713683 PLN | 39 m2 | 1 | - | 713 683,00 zł 18 299,56 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 714000 PLN | 41 m2 | 2 | - | 714 000,00 zł 17 414,63 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 714670 PLN | 39 m2 | 1 | - | 714 670,00 zł 18 324,87 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 715088 PLN | 39 m2 | 2 | - | 715 088,00 zł 18 335,59 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 715440 PLN | 41 m2 | 4 | - | 715 440,00 zł 17 449,76 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 715616 PLN | 41 m2 | 5 | - | 715 616,00 zł 17 454,05 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 716495 PLN | 39 m2 | 3 | - | 716 495,00 zł 18 371,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 717360 PLN | 39 m2 | 3 | - | 717 360,00 zł 18 393,85 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 717470 PLN | 40 m2 | parter | - | 717 470,00 zł 17 936,75 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 717651 PLN | 40 m2 | 2 | - | 717 651,00 zł 17 941,28 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 718152 PLN | 39 m2 | 4 | - | 718 152,00 zł 18 414,15 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 719654 PLN | 40 m2 | 1 | - | 719 654,00 zł 17 991,35 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 721280 PLN | 39 m2 | 4 | - | 721 280,00 zł 18 494,36 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 721870 PLN | 39 m2 | 5 | - | 721 870,00 zł 18 509,49 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 721935 PLN | 39 m2 | 3 | - | 721 935,00 zł 18 511,15 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 725043 PLN | 42 m2 | 1 | - | 725 043,00 zł 17 262,93 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 725200 PLN | 39 m2 | 5 | - | 725 200,00 zł 18 594,87 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 725880 PLN | 39 m2 | 4 | - | 725 880,00 zł 18 612,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 726561 PLN | 41 m2 | 2 | - | 726 561,00 zł 17 721,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 727638 PLN | 42 m2 | 1 | - | 727 638,00 zł 17 324,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 729173 PLN | 41 m2 | 1 | - | 729 173,00 zł 17 784,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 729360 PLN | 41 m2 | 1 | - | 729 360,00 zł 17 789,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 729720 PLN | 41 m2 | 3 | - | 729 720,00 zł 17 798,05 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 729825 PLN | 39 m2 | 5 | - | 729 825,00 zł 18 713,46 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 730398 PLN | 41 m2 | parter | - | 730 398,00 zł 17 814,59 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 731010 PLN | 41 m2 | parter | - | 731 010,00 zł 17 829,51 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 731025 PLN | 41 m2 | 4 | - | 731 025,00 zł 17 829,88 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 731642 PLN | 41 m2 | 2 | - | 731 642,00 zł 17 844,93 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 732550 PLN | 42 m2 | 2 | - | 732 550,00 zł 17 441,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 732688 PLN | 40 m2 | 5 | - | 732 688,00 zł 18 317,20 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 733134 PLN | 41 m2 | parter | - | 733 134,00 zł 17 881,32 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 733774 PLN | 41 m2 | 2 | - | 733 774,00 zł 17 896,93 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 734272 PLN | 42 m2 | 5 | - | 734 272,00 zł 17 482,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 734362 PLN | 41 m2 | 3 | - | 734 362,00 zł 17 911,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 734492 PLN | 41 m2 | 1 | - | 734 492,00 zł 17 914,44 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 734650 PLN | 42 m2 | 2 | - | 734 650,00 zł 17 491,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 735400 PLN | 41 m2 | 1 | - | 735 400,00 zł 17 936,59 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 735801 PLN | 41 m2 | 3 | - | 735 801,00 zł 17 946,37 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 736714 PLN | 40 m2 | 1 | - | 736 714,00 zł 18 417,85 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 737213 PLN | 41 m2 | 4 | - | 737 213,00 zł 17 980,80 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 737264 PLN | 42 m2 | 5 | - | 737 264,00 zł 17 553,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 738180 PLN | 41 m2 | parter | - | 738 180,00 zł 18 004,39 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 738213 PLN | 40 m2 | parter | - | 738 213,00 zł 18 455,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 738403 PLN | 42 m2 | 1 | - | 738 403,00 zł 17 581,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 739696 PLN | 41 m2 | 2 | - | 739 696,00 zł 18 041,37 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 740118 PLN | 41 m2 | 2 | - | 740 118,00 zł 18 051,66 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 740712 PLN | 41 m2 | 2 | - | 740 712,00 zł 18 066,15 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 741132 PLN | 42 m2 | parter | - | 741 132,00 zł 17 646,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 741516 PLN | 41 m2 | 3 | - | 741 516,00 zł 18 085,76 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 741874 PLN | 41 m2 | 3 | - | 741 874,00 zł 18 094,49 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 743212 PLN | 43 m2 | 1 | - | 743 212,00 zł 17 284,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 743274 PLN | 42 m2 | 2 | - | 743 274,00 zł 17 697,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 743542 PLN | 41 m2 | 4 | - | 743 542,00 zł 18 135,17 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 744028 PLN | 41 m2 | 3 | - | 744 028,00 zł 18 147,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 744648 PLN | 40 m2 | 5 | - | 744 648,00 zł 18 616,20 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 744767 PLN | 41 m2 | 4 | - | 744 767,00 zł 18 165,05 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 745356 PLN | 42 m2 | 3 | - | 745 356,00 zł 17 746,57 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 746208 PLN | 41 m2 | 4 | - | 746 208,00 zł 18 200,20 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 747438 PLN | 42 m2 | 4 | - | 747 438,00 zł 17 796,14 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 749520 PLN | 42 m2 | 5 | - | 749 520,00 zł 17 845,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 750738 PLN | 41 m2 | 5 | - | 750 738,00 zł 18 310,68 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 752024 PLN | 41 m2 | 5 | - | 752 024,00 zł 18 342,05 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 761754 PLN | 43 m2 | parter | - | 761 754,00 zł 17 715,21 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 765203 PLN | 43 m2 | 1 | - | 765 203,00 zł 17 795,42 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 768258 PLN | 43 m2 | 2 | - | 768 258,00 zł 17 866,47 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 771490 PLN | 43 m2 | 3 | - | 771 490,00 zł 17 941,63 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 774919 PLN | 43 m2 | 1 | - | 774 919,00 zł 18 021,37 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 776548 PLN | 43 m2 | 2 | - | 776 548,00 zł 18 059,26 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 776916 PLN | 43 m2 | 3 | - | 776 916,00 zł 18 067,81 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 994504 PLN | 58 m2 | 1 | - | 994 504,00 zł 17 146,62 zł/m2 | |