obserwuj
135
1
9
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 733774 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 733774 PLN
powierzchnia
41,00 m2
cena
733 774,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
17 896,93 zł/m2
piętro
2
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 733774 PLN2 pokoi Oferta nr: 47275569

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Gdańsk przy ulicy Uczniowska w inwestycji Przystań Brzeźno
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 733774  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 733774 PLN w inwestycji Przystań Brzeźno