obserwuj
135
1
9
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 721935 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 721935 PLN
powierzchnia
39,00 m2
cena
721 935,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
18 511,15 zł/m2
piętro
3
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 721935 PLN2 pokoi Oferta nr: 47275585

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Gdańsk przy ulicy Uczniowska w inwestycji Przystań Brzeźno
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 721935  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Brzeźno, 721935 PLN w inwestycji Przystań Brzeźno