Rozpoczęła się modernizacja galerii Aura Centrum OlsztynaMateriały prasowe

Rozpoczęła się modernizacja galerii Aura Centrum Olsztyna

Orzech
Orzech
REKLAMA

W ramach zaplanowanych zmian swoje lokale przeniesie, wyremontuje i powiększy w sumie aż 15 najemców. Dzięki wprowadzanym ulepszeniom odwiedzający centrum zyskają dostęp do nowych poszerzonych ofert znanych marek, a najnowsze koncepty i formaty salonów oraz ich wielkość znacząco wpłyną na komfort i dobry nastrój podczas zakupów. Przebudowa zapewni także łatwiejsze poruszanie się w przestrzeniach galerii. Wszystkie prace zostaną zakończone na jesieni tego roku.

Aura Centrum Olsztyna nieustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę. Ostatnie większe zmiany centrum przechodziło w 2016 roku, kiedy zmodernizowano strefę gastronomiczną. Teraz czas przyszedł na przebudowę powierzchni zajmowanych przez pozostałych najemców galerii. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przebywającym na terenie centrum, przestrzeń prowadzonych prac jest odgrodzona i odpowiednio oznaczona. Ponadto wszystkie prace prowadzone są w nocy i nie wpływają w żadne sposób na komfort klientów podczas zakupów oraz najemców w ramach codziennego funkcjonowania centrum.

Materiały prasowe

Największą nowością będzie przebudowa pasażu na poziomie +2 na rzecz powstania w tym miejscu nowoczesnych konceptów sklepów CCC, Ochnik oraz nowej odsłony największego w mieście salonu Sinsay poszerzonego o ofertę home. Na czas remontu salon Ochnik przeniesie się do lokalu tymczasowego w pobliżu Dealz na poziomie +2.

Część sklepów już zmieniła swoje lokalizacje oraz zwiększyła i unowocześniła zajmowane salony. Są to: Plums, Rainbow Tours, IDream, Ziaja oraz Monnari. Yves Rocher 1 czerwca przeniósł się do salonu naprzeciw obecnej lokalizacji, natomiast Quiosque objął nową powierzchnię na parterze naprzeciwko Douglasa. Kolejne zmiany zaplanowane na czerwiec to przeniesienie Grey Wolf na wprost salonu IDream oraz otwarcie po całościowym remoncie salonu Douglas w najnowszym koncepcie. Dodatkowo wymianę oznaczeń salonu zaplanowało Pepco.

REKLAMA

– W Aura Centrum dbamy o to, żeby zapewnić wszystkim naszym klientom dostęp do jak najszerszej oferty i wszystkich nowości jakie wprowadzają znane i cenione marki. Dzięki modernizacji poszerzy się oferta sklepów, salony będą ultranowoczesne i zapewnią wyjątkowy komfort zakupów. W czasie przebudowy w celu ułatwienia nawigacji po naszym centrum będziemy nagrywa filmy prezentujące wszystkie zachodzące zmiany, które udostępnimy w naszych social mediach – podkreśla Anna Gospodarek, Dyrektorka Aura Centrum Olsztyna, NEPI Rockcastle.

Generalnym wykonawcą jest firma JSPS Sp. z o.o. z Białegostoku. Zakończenie wszystkich prac modernizacyjnych zaplanowane jest na połowę jesieni tego roku.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Galeria Aura Centrum usytuowana jest w centrum Olsztyna przy alei Piłsudskiego 16. Zajmuje ponad 58 000 mkw. (w tym w tym ok. 25 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej). Galeria posiada 5 kondygnacji (w tym 2 poziomy parkingu podziemnego na prawie 700 samochodów i jeden poziom przeznaczony na sale kinowe multipleksu).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA