Strefa food court galerii handlowej Libero Katowice wynajęta w 100 proc. Materiały prasowe

Strefa food court galerii handlowej Libero Katowice wynajęta w 100 proc.

Orzech
Orzech
REKLAMA

Do oferty gastronomicznej galerii handlowej Libero Katowice dołącza kolejny najemca. To sieć popularnych, kurdyjskich restauracji Kebab King. Nowy lokal zostanie otwarty w strefie food court galerii już w II kwartale tego roku.

Strefa restauracyjna w Libero Katowice oferuje klientom różnorodne koncepty gastronomiczne oraz ciekawe doświadczenia kulinarne. Teraz oferta zostanie uzupełniona o kolejny lokal – popularną i lubianą restaurację Kebab King. Będzie to pierwsze w galerii miejsce oferujące oryginalne potrawy kuchni, która czerpie inspiracje z tradycji wschodnich wybrzeży Morza Śródziemnego i gór Azji. Nowa restauracja zlokalizowana zostanie na poziomie +2 jako część food courtu Libero połączonego ze strefą rozrywki, relaksu i kinem.

– Bogate portfolio kulinarne Libero w pełni odpowiada na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Nowa kurdyjska restauracja Kebab King także trafi w gusta gości galerii i z pewnością zyska wielu zwolenników. Mocną stroną marki jest dbałość o najwyższą jakość serwowanych potraw. Tym bardziej cieszymy się, że ta znana i lubiana sieć umocni ofertę kulinarną Libero. Nasi klienci, odwiedzając strefę food court, zyskają jeszcze większy wybór konceptów, które zaserwują różnorodne dania i przekąski. Strefa food court Libero jest w 100 proc. wynajęta. Jest to efekt silnej pozycji Libero na śląskim rynku, czego potwierdzeniem są rosnące obroty najemców oraz stale wzrastający wskaźnik footfall – podkreśla Marcin Szlufik, senior leasing manager Echo Investment odpowiedzialny za finalizację transakcji.

Materiały prasowe
REKLAMA

Świeżo robione sushi, wege kuchnia, pizza z pieca, kultowy fast food, olbrzymia porcja rzemieślniczych lodów, lunch ze znajomymi, deser lub szybka przekąska po pracy – to wszystko i jeszcze więcej zawiera się w kulinarnej ofercie Libero Katowice. Kebab King poszerza ofertę gastronomiczną galerii, w której znajdują się już takie restauracje jak Zdrowa Krowa, Food&Ball, MacDonald’s, Kofuku Sushi, KFC, Lodomania, Pizza Hut czy Mihiderka. Siedemnaście konceptów gastronomicznych tworzących tę wyjątkową strefę, rozpieszcza podniebienia gości odwiedzających centrum.

Materiały prasowe

Libero Katowice to ponad 150 sklepów, punktów usługowych oraz unikatowa przestrzeń restauracyjna na Śląsku. W 2022 roku centrum poszerzyło swoją ofertę między innymi o takie znane sklepy jak: interaktywny salon Modivo, luxury brands w Half Price, Kodano Optyk, Dealz, Crazy Bubble czy Sofi Flora. W Libero w ubiegłym roku zadebiutowały także restauracje Zdrowa Krowa i Olimp. Ponadto w nowej odsłonie uruchomiono klinikę medycyny estetycznej Say WoW.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA