REKLAMA

Opinie o [Świnoujście] Hotel "Hampton by Hilton" (4)

Napisz komentarz
Jan Hawełko
W Świnoujściu powstaje czwarty w Polsce ekskluzywny hotel "Hampton by Hilton".
Jan Hawełko
Światowa sieć hoteli Hilton Worldwide ogłosiła zawarcie umowy franczyzowej z PGB Dom Sp. z o.o. na otwarcie hotelu marki Hampton by Hilton w Świnoujściu. Nowy hotel zacznie przyjmować gości zimą 2011 roku i odda do dyspozycji 104 pokoje.

- Polska jest strategicznym rynkiem dla sieci Hilton jeśli chodzi o dalszy rozwój firmy. Widzimy tu wielki potencjał dla naszej zróżnicowanej oferty. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z otwarcia kolejnego hotelu w Polsce, tym razem w Świnoujściu.

pokaz-artykul.png
USPRO.PL
Globalny kryzys finansowy ostatnich lat wywołał wzrost popytu na hotele klasy ekonomicznej. Zarówno biznesmeni, jak i turyści coraz chętniej korzystają z usług hoteli klasy średniej ze względu na ich wysoki standard i niewygórowaną cenę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, PBG Erigo podjęło się realizacji w Świnoujściu pierwszego w Polsce hotelu marki Hampton by Hilton, który przyjmie swoich Gości w pierwszym kwartale 2012 roku.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Od piątku gości przyjmuje w Świnoujściu pierwszy w Polsce hotel Hampton by Hilton, stanowiący część sieci Hilton Worldwide. Koncern informuje, że Polska jest dla niego strategicznym rynkiem i ma tu powstać w najbliższych trzech latach 12 nowych hoteli pod znakiem firmowym Hilton.

Hampton by Hilton to tzw. ekonomiczna marka hoteli firmy Hilton Worldwide.
Hotel Hampton by Hilton Świnoujście liczy 104 pokoje, ma centrum fitness i strefę biznesową z bezpłatnym dostępem do internetu.

pokaz-artykul.png
REKLAMA