REKLAMA

Opinie o Kompleks biurowy Baltic Business Park (6)

Napisz komentarz
Kajtman
Firma deweloperska Koncepta buduje w Szczecinie przy ul. 1 Maja Baltic Business Park, który docelowo będzie się składać z czterech sześciokondygnacyjnych budynków biurowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 40 tys. mkw. Obecnie na ukończeniu są dwa biurowce. Pierwszy z nich, budynek A z 8 tys. mkw. powierzchni najmu, ma zostać uruchomiony 1 lipca br. Budynek B ruszy dwa miesiące później.

Inwestycja powstaje na działce o powierzchni ok. 2,7 ha i rozpoczęła się w maju.

pokaz-artykul.png
aszatkowska
30671_1000x.jpg

Jeszcze jedna wizualizacja obiektów.
MatKoz
24945_1000x.jpg

24946_1000x.jpg

24947_1000x.jpg
Orzech
4 tys. osób może docelowo znaleźć pracę w kompleksie biurowców, powstającym w Szczecinie na terenie byłej stoczni. W środę wmurowano kamień węgielny pod inwestycję.

Cztery biurowce powstają na terenach postoczniowych, zakupionych przez prywatnego inwestora w 2007 r. od syndyka masy upadłościowej Stoczni Szczecińskiej Porta Holding SA. Na bazie Porty powstała Stocznia Szczecińska Nowa, która upadła w 2009 roku.


pokaz-artykul.png
Kajtman
Na nieruchomości o powierzchni ok. 2,7 ha położonej w Szczecinie przy ulicy 1-go Maja planowana jest budowa kompleksu czterech sześciokondygnacyjnych budynków biurowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 36 800 m2. Powierzchnie biurowe przekazane najemcom będą posiadały kategorię B+ a do dyspozycji zarówno najemców jak i ich klientów oddanych zostanie ok. 800 miejsc parkingowych położonych w parkingu podziemnym oraz wokół biur. Projektowane budynki biurowe będą się charakteryzowały nowoczesnym wyglądem, który nawiązuje do najnowszych trendów w architekturze światowej, a wykonane zostaną z materiałów najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnych technologii.

Więcej informacji: http://www.balticbussinespark.com.pl
REKLAMA