REKLAMA

Opinie o Kompleks biurowy Piastów Office Center (16)

Napisz komentarz
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Szczecin] Kompleks biurowy "Piastów Office Center" [Szczecin] Szczeciński biurowiec zyskał nowego najemcę
Orzech
Nowi najemcy w Piastów Office Center

Macrobond Financial, Consileon Polska, BTC Sp. z o.o. oraz Socomec Polska Sp. z o.o. zostały nowymi najemcami kompleksu biurowego Piastów Office Center w Szczecinie. W transakcji Inwestora reprezentowała firma doradcza Litwiniuk Property, która jest również zarządcą inwestycji Piastów Office Center.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/nowi-n ... 30205.html
Orzech
Piastów Office Center w Szczecinie z nowym najemcą

Firma Europa Systems Sp. z o.o. podpisała umowę najmu z Realkapital II Sp. z o.o. na powierzchnię biurową w Piastów Office Center w Szczecinie.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/piasto ... 25840.html
Orzech
Nowy najemca szczecińskiego Piastów Office Center

Spółka Adecco Poland podpisała umowę najmu z Realkapital II Sp. z o.o. na powierzchnię biurową w Piastów Office Center w Szczecinie.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/nowy-n ... 25368.html
Orzech
Piastów Office Center z nowym najemcą

Firma Geomar SA podpisała umowę najmu z Realkapital II Sp. z o.o. na powierzchnię biurową ok. 760 mkw. w Piastów Office Center w Szczecinie.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/piasto ... 23537.html
Orzech
3.01.2014

fvcx.jpg

odye.jpg

9mh3.jpg

h5mq.jpg

ctjy.jpg

Zdjęcia: Kiciket - Skyscrapercity
Orzech
Piastów Office Center przyciąga kolejnego najemcę

Firma Arvato Polska oddział Bertelsmann Media Sp. z o.o., oferująca kompleksowe rozwiązania outsourcingowe, podpisała umowę najmu z inwestorem Magnusem Isaksson na powierzchnię biurową ok. 2.000 mkw. w Piastów Office Center w Szczecinie. W transakcji ze strony Piastów Office Center pośredniczyła firma Litwiniuk Property.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/piasto ... 19824.html
Orzech
Litwiniuk Property zarządcą Piastów Office Center

Litwiniuk Property Spółka z o.o. została wybrana na zarządcę kompleksu biurowego z wielofunkcyjnym zapleczem, Piastów Office Center w Szczecinie.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/litwin ... 17764.html
Orzech
Szczecin: Szwedzki inwestor otworzył Piastów Office Center

Stolica Pomorza Zachodniego wzbogaciła się o kolejnych kilka tysięcy mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Otwarty został pierwszy z trzech budynków kompleksu Piastów Office Center.

Więcej: http://www.terenyinwestycyjne.info/inde ... ice-center
Orzech
[quote:1igz2gmw] IAI otwiera biuro w Szczecinie

14.06.2013

Spółka IAI, oferująca usługi internetowe, wynajęła powierzchnię biurową w Piastów Office Center w Szczecinie. Zajmie tam 700 mkw. powierzchni. Kompleks o powierzchni 18,5 tys. mkw. jest własnością spółki Realkapital Szczecin II i położony jest przy skrzyżowaniu Alei Piastów i Bohaterów Warszawy. Został oddany do użytku w tym roku. W transakcji najemcy doradzała agencja CBRE.
[/quote:1igz2gmw]

Żródło: EUROBUILD
Orzech
Nowy biurowiec przy pl. Szyrockiego w Szczecinie został oficjalnie otwarty. Inwestor, firma Realkapital nie chce jednak zwolnić tempa i do marca przyszłego roku powstanie drugi obiekt kompleksu - informuje Radio Szczecin.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Norweska firma RealKapital postawi w Szczecinie przy pl. Szyrockiego kompleks biurowy Piastów Office Center. W ramach inwestycji powstanie 21 tys. mkw. powierzchni użytkowej, z czego 18 tys. mkw. zostanie przeznaczone na biura, a reszta na handel i usługi. Deweloper zbuduje też ponad 500 miejsc parkingowych. Pierwszy etap przedsięwzięcia ma być gotowy w 2012 roku.

Z materiałów firmy RealKapital wynika, że w ramach inwestycji powstaną trzy budynki.

pokaz-artykul.png
MatKoz
25871_1000x.jpg

25872_1000x.jpg
MatKoz
25405_1000x.jpg
Kajtman
W Szczecinie powstanie kompleks trzech biurowców "Piastów Office Park".
REKLAMA