REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Duże zmiany w Galerii Nowy Świat w Rzeszowieartykuł
Pokaż artykuł
Duże zmiany w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie
Jeden z największych obiektów handlowych w stolicy Podkarpacia, Galeria Nowy Świat od lat dynamicznie się rozwija i nieustannie podnosi jakość usług. Niedawno nowe firmy dołączyły do grona najemców. Dzięki rozwijaniu tenant-mixu znacząco wzrosła liczba odwiedzających ją klientów. Rozpoczęto również pierwsze prace w zakresie remodelingu, który nada obiektowi zupełnie nowy charakter.
Pogonowskiego 73. Nowe osiedle rośnie w centrum tętniącej życiem Łodzi [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Pogonowskiego 73. Nowe osiedle rośnie w centrum tętniącej życiem Łodzi [FILM]
W ramach inwestycji powstaną 143 mieszkania w zabudowie kaskadowej, otoczonej bujną zielenią drzew i krzewów. W ofercie znajdziemy zarówno kompaktowe kawalerki, jak i czteropokojowe lokale o powierzchni blisko 70 metrów kwadratowych. Atutem mieszkań, które powstają przy ul. Pogonowskiego 73, są duże okna, które zapewnią dobre nasłonecznienie pomieszczeń, a nowocześnie przeszklone balkony i przestronne tarasy staną się komfortowym przedłużeniem salonu. Na terenie wokół budynku pojawi się również boisko do gry w bule i przestrzenie służące integracji mieszkańców.
W Świeradowie-Zdroju ruszyła budowa 4-gwiazdkowego butikowego hotelu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Świeradowie-Zdroju ruszyła budowa 4-gwiazdkowego butikowego hotelu [WIZUALIZACJE]
W Świeradowie-Zdroju na Dolnym Śląsku rusza nowy projekt inwestycyjny z segmentu nieruchomości condohotelowych. 4-gwiazdkowy butikowy hotel 4 Pory Roku zaoferuje w sumie 49 dwupokojowych, klimatyzowanych apartamentów inwestycyjnych z tarasami oraz balkonami z widokiem na Góry Izerskie. Realizująca projekt spółka Perfekt Place rozpoczęła już inwestycję, a obiekt zostanie oddany do użytkowania do końca 2026 roku.
Na Dolnym Śląsku powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku powstanie nowy park handlowy
W Miliczu rozpoczęto działania inwestycyjne obejmujące przygotowanie nowoczesnego parku handlowego Multibox. Obecnie trwają intensywne prace projektowe i administracyjne, uruchomiono także komercjalizację powierzchni handlowo-usługowej. Inwestorem obiektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Inwestycje i Nieruchomości sp. k. Za komercjalizację powierzchni odpowiada BOIG Consulting.
Okazja dla inwestorów! Duży biurowiec z parkingiem na bydgoskim Fordonie do kupienia w świetnej cenieartykuł
Pokaż artykuł
Okazja dla inwestorów! Duży biurowiec z parkingiem na bydgoskim Fordonie do kupienia w świetnej cenie
Nieruchomość z dużym potencjałem na działalność usługową w doskonale skomunikowanej z centrum Bydgoszczy dzielnicy Fordon można teraz kupić w promocyjnej cenie. Właściciel terenu, firma Orange Polska, od potencjalnego nabywcy oczekuje kwoty zaledwie 2 mln złotych. To nie lada okazja dla inwestorów!
Za ćwierć miliarda złotych trwa przebudowa stacji kolejowej w Ostródzie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Za ćwierć miliarda złotych trwa przebudowa stacji kolejowej w Ostródzie [ZDJĘCIA]
Podróżni na stacji Ostróda mogą obserwować budowę pierwszego segmentu nowego przejścia pod torami oraz budynku nowej nastawni. Na placu budowy wykorzystywanych jest kilkadziesiąt maszyn, a w robotach uczestniczy na różnych etapach około stu pracowników. Nowe perony i tunel zapewnią większy komfort obsługi pasażerów. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. za ponad 250 mln zł realizowana jest ze środków Krajowego Planu Odbudowy.
Biurowiec Craft w Katowicach ma nowego właściciela. Stanie się budynkiem wielofunkcyjnymartykuł
Pokaż artykuł
Biurowiec Craft w Katowicach ma nowego właściciela. Stanie się budynkiem wielofunkcyjnym
Kolejna wielka transakcja na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce w tym roku. Tym razem w Katowicach. Przejęcie prestiżowego projektu Craft od belgijskiego dewelopera Ghelamco przez DL Invest Group to kolejny dowód na siłę oraz wizjonerskie podejście tej polskiej firmy. Od lat wyznacza ona nowe standardy w branży nieruchomości komercyjnych.
We Wrocławiu został otwarty nowy park handlowy [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu został otwarty nowy park handlowy [ZDJĘCIA]
W czwartek 12 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie Vendo Parku Wrocław. Jest to już czterdziesty park handlowy w polskim portfolio Trei Real Estate, a jednocześnie pierwszy obiekt spod tego szyldu w stolicy Dolnego Śląska. Na ponad 5 tys. mkw. powierzchni najmu swoje sklepy otworzyło osiem marek, reprezentujących charakterystyczny dla Vendo Parków, różnorodny mix najemców.
W Łodzi powstanie wielkie centrum dystrybucyjne dla fabryki Dell Technologies artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstanie wielkie centrum dystrybucyjne dla fabryki Dell Technologies
Kolejna wielka inwestycja i nowe miejsca pracy w Łodzi. Prologis rozpoczyna budowę magazynu BTS dla firmy logistycznej DP World. Prologis Park Łódź o powierzchni ponad 41,5 tys. mkw. będzie pełnił rolę nowoczesnego centrum dystrybucyjnego dla fabryki Dell Technologies w Łodzi.
Empik otwiera salon w centrum Warszawy, w ikonicznym pawilonie dawnej Cepelii artykuł
Pokaż artykuł
Empik otwiera salon w centrum Warszawy, w ikonicznym pawilonie dawnej Cepelii
Ikoniczny, zabytkowy, modernistyczny pawilon dawnej Cepelii wraca na kulturalną i handlową mapę Warszawy za sprawą Empiku. Za kilka dni nastąpi oficjalne otwarcie nowego salonu tej znanej marki, w samym centrum stolicy.
Ważny krok ws. Kolei Dużych Prędkości do Poznania. CPK składa wniosekartykuł
Pokaż artykuł
Ważny krok ws. Kolei Dużych Prędkości do Poznania. CPK składa wniosek
Spółka Centralny Port Komunikacyjny złożyła wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla odcinka Pleszew – Poznań. Jest to 65-kilometrowy fragment linii kolejowej numer 85 i inwestycji Sieradz – Kalisz – Pleszew – Poznań. Stanowi ważny element „Y”, czyli linii Kolei Dużych Prędkości, które połączą kluczowe miasta w regionie oraz będą istotnym punktem transeuropejskiej sieci TEN-T.
23 grudnia otwarcie S52 Północnej Obwodnicy Krakowa i S7 Kraków Nowa Huta - Widoma [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
23 grudnia otwarcie S52 Północnej Obwodnicy Krakowa i S7 Kraków Nowa Huta - Widoma [FILM]
Już w najbliższy poniedziałek, pierwsi kierowcy przejadą nowymi odcinkami obwodnicy Krakowa. 23 grudnia zaplanowano otwarcie północnej obwodnicy Krakowa S52 i trasy S7 na odcinku Kraków - Widoma, będzie więc pełna dwupasmówka do Warszawy.
Powstanie wschodnia obwodnica Łańcutaartykuł
Pokaż artykuł
Powstanie wschodnia obwodnica Łańcuta
Budowa wschodniej obwodnicy Łańcuta uzyskała ponad 32 mln zł dofinansowania z Rządowego Fundusz Rozwoju Dróg. Obwodnica powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 877, od węzła A4 Łańcut do drogi krajowej nr 94 w Głuchowie. 3 czerwca 2023 r. o tej inwestycji mówił minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podczas pobytu w województwie podkarpackim.
Linia kolejowa Wrocław – Trzebnica zostanie zamknięta. Przejdzie pierwszy od 15 lat remont [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Linia kolejowa Wrocław – Trzebnica zostanie zamknięta. Przejdzie pierwszy od 15 lat remont [FILMY]
Dobra i zła informacja dotycząca inwestycji kolejowych na Dolnym Śląsku i aglomeracji wrocławskiej. Dobra jest taka, że po 15 latach jedna z najpopularniejszych i najbardziej obciążonych tras kolejowych w południowo-zachodniej części Polski: linia nr 326, łącząca Wrocław (Psie Pole) z Trzebnicą przejdzie duży, kompleksowy remont, podnoszący prędkość pociągów do 100 km/h. Zła wiadomość jest taka, że na trzy miesiące linia ta zostanie całkowicie zamknięta.
W Krakowie powstaje nowy park handlowy ATUT Kocmyrzowska [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie powstaje nowy park handlowy ATUT Kocmyrzowska [FILMY]
W stolicy Małopolski trwa budowa nowego, dużego obiektu handlowego. Nowoczesny park handlowy z licznymi punktami usługowymi – taki ma być Atut Kocmyrzowska, obiekt realizowany przez KG Group na krakowskich Wzgórzach Krzesławickich. – Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów i mocniej stawiamy na usługi – podkreśla inwestor.
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo planuje nową inwestycję w Dąbrowie Górniczej. Drugi zakład światowego giganta stworzy nowe miejsca pracy artykuł
Pokaż artykuł
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo planuje nową inwestycję w Dąbrowie Górniczej. Drugi zakład światowego giganta stworzy nowe miejsca pracy
Światowy lider w produkcji układów hamulcowych – planuje budowę nowoczesnej odlewni na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To będzie drugi zakład firmy w mieście, obok istniejącej fabryki przy ul. Roździeńskiego. Inwestor właśnie otrzymał decyzję środowiskową, która określa warunki realizacji przedsięwzięcia.
Dolny Śląsk: Park handlowy w Bogatyni zostanie rozbudowanyartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Park handlowy w Bogatyni zostanie rozbudowany
Zostanie rozbudowany kolejny park handlowy na Dolnym Śląsku. Milo Park w Bogatyni rozwija ofertę handlową i przygotowuje się do dalszej rozbudowy. Wkrótce do grona najemców parku handlowego dołączą marki Monnari oraz 5.10.15. Równolegle prowadzone są rozmowy z kolejnymi najemcami. Właściciel obiektu planuje także rozbudowę projektu o 2000 mkw. GLA. W nowej części Milo Park znajdzie się popularny market DIY.
Dino wśród liderów OZE w polskim handluartykuł
Pokaż artykuł
Dino wśród liderów OZE w polskim handlu
Sieć marketów Dino osiągnęła kolejny etap w rozwoju własnych źródeł energii elektrycznej. Panele fotowoltaiczne działają już na 3 tys. marketów oraz 7 magazynach centralnych, umacniając pozycję spółki w gronie firm najaktywniej rozwijających własną energetykę odnawialną.
Największy kompleks handlowo-usługowy CH Karolinka w Opolu zostanie rozbudowanyartykuł
Pokaż artykuł
Największy kompleks handlowo-usługowy CH Karolinka w Opolu zostanie rozbudowany
Centrum Handlowe Karolinka w Opolu wkrótce czekają duże zmiany. Decyzję o rozbudowie podjął właściciel i zarządca obiektu – spółka NEPI Rockcastle. Inwestor uzyskał pozwolenie na budowę i przygotowuje się do rozpoczęcia prac, które powiększą ofertę handlową obiektu.
Katowice podpisały umowę z Solarisem na dostawę 15 nowoczesnych autobusów zasilanych gazem ziemnym CNGartykuł
Pokaż artykuł
Katowice podpisały umowę z Solarisem na dostawę 15 nowoczesnych autobusów zasilanych gazem ziemnym CNG
15 czerwca Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice podpisało umowę z firmą Solaris Bus & Coach na dostawę 15 nowoczesnych autobusów zasilanych gazem ziemnym (CNG). Do katowickiego przewoźnika trafi 10 autobusów jednoczłonowych oraz 5 przegubowych. Wartość zakupu to ponad 38 mln zł, z tego ponad 25 mln zł pokryją środki unijne.
REKLAMA