REKLAMA
Znaleziono 3217 wyników
Globalny koncern MAN Truck & Bus zainwestuje blisko 1,9 mld złotych pod Krakowemartykuł
Pokaż artykuł
Globalny koncern MAN Truck & Bus zainwestuje blisko 1,9 mld złotych pod Krakowem
Bardzo dobra informacja dla Polski, Małopolski i branży motoryzacyjnej w naszym kraju. Globalny koncern motoryzacyjny MAN Truck & Bus wyznaczył kolejne etapy w ramach realizacji strategii rozwoju „MAN2030+”. Do końca 2030 roku spółka planuje przeznaczyć kolejne blisko 1,9 mld złotych na inwestycje w zakładzie w Niepołomicach (woj. Małopolskie) w Polsce, tworząc podstawy do uruchomienia produkcji nowej generacji samochodów ciężarowych opartych na TRATON Modular System (TMS) - systemie, który zostanie wprowadzony w przyszłości.
Niemiecka firma Schattdecor inwestuje w swoją fabrykę w Głuchołazachartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma Schattdecor inwestuje w swoją fabrykę w Głuchołazach
Kolejna inwestycja w województwie opolskim. Tym razem w Głuchołazach, w powiecie nyskim. W ostatnich dniach grudnia 2022 roku Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wydała kolejną decyzję o wsparciu inwestycji. Do WSSE dołączyła firma Schattdecor Sp. z o.o., czyli polski oddział niemieckiego producenta powierzchni dekoracyjnych. Od lat zaopatruje klientów z wielu sektorów branżowych w wysokiej jakości wzornictwo i produkty, a także oferuje doradztwo i serwis.
Sushi&Food Factor inwestuje w swoją fabrykę pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
Sushi&Food Factor inwestuje w swoją fabrykę pod Poznaniem
Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała kolejną decyzję o wsparciu inwestycji w województwie wielkopolskim. Tym razem otrzymała ją firma Sushi&Food Factor Sp. z o.o.
Największy polski producent mięsa drobiowego Cedrob S.A. zainwestuje prawie pół miliarda złotych w woj. mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Największy polski producent mięsa drobiowego Cedrob S.A. zainwestuje prawie pół miliarda złotych w woj. mazowieckim
Kolejna wielka inwestycja w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w województwie mazowieckim. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wydała decyzję o wsparciu dla największego polskiego producenta mięsa drobiowego.
EXIM PHARMA rozbuduje zakład produkcyjny w woj. mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
EXIM PHARMA rozbuduje zakład produkcyjny w woj. mazowieckim
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wydała decyzję o wsparciu dla przedsiębiorstwa EXIM PHARMA Sp. z o.o., które w Węgrowie (woj. mazowieckie) zrealizuje kolejną inwestycję w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
[Aglomeracja Wrocławska] Inwestycja Lufthansy coraz bliżej. Jest zgoda na działalność w LSSEartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Inwestycja Lufthansy coraz bliżej. Jest zgoda na działalność w LSSE
We wtorek 20 grudnia  szefowie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wręczyli Thomasowi Böt...
Toruń – miasto, które przyciąga biznes. Tu inwestycje mają przyszłośćartykuł
Pokaż artykuł
Toruń – miasto, które przyciąga biznes. Tu inwestycje mają przyszłość
Toruń wyrasta na jedno z ciekawszych miejsc do prowadzenia biznesu w Polsce. Miasto łączy potencjał akademicki, nowoczesną infrastrukturę, przyjazną politykę inwestycyjną i wyjątkowy klimat, tworząc przestrzeń, w której firmy mogą rosnąć szybciej niż gdziekolwiek indziej. To tu tradycja spotyka się z innowacją, a samorząd realnie współpracuje z przedsiębiorcami, zamiast tylko deklarować wsparcie.
Centrum Chwarzno-Wiczlinoinwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Chwarzno-Wiczlino
Gdynia, Fregatowa
AquaSferainwestycja
Pokaż inwestycję
AquaSfera
Reda, Kębłowo
Galeria Katowicka poszerzyła ofertę zakupową i restauracyjnąartykuł
Pokaż artykuł
Galeria Katowicka poszerzyła ofertę zakupową i restauracyjną
Nowe marki, innowacje, relokacje i remonty są codziennością w centrach handlowych, które stawiają na atrakcyjną i konkurencyjną ofertę. Zmiany w portfolio i w salonach najemców to nie tylko poszerzenie asortymentu, ale przede wszystkim kolejne wyjątkowe doświadczenia zakupowe. Galeria Katowicka stale dostarcza klientom wrażeń – pierwszy kwartał tego roku to kilkanaście nowych otwarć, od drogerii, poprzez salony modowe, aż po debiutujące w regionie koncepty gastronomiczne.
Japoński gigant otworzył zakład na Opolszczyźnie. Rusza z produkcją dla elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
Japoński gigant otworzył zakład na Opolszczyźnie. Rusza z produkcją dla elektromobilności
Kolejna inwestycja zagraniczna w województwie opolskim, w południowo-wschodniej części Polski. 13 maja w Skarbimierzu pod Brzegiem, na terenie podstrefy Wałbrzyskiej SSE INVEST‑PARK, oficjalnie otwarto nowy zakład Polska‑Mit Steel Sp. z o.o., należący do japońskiego koncernu Mitsui & Co.
SUPRAVIS inwestuje w fabrykę opakowań dla żywności w Bydgoszczyartykuł
Pokaż artykuł
SUPRAVIS inwestuje w fabrykę opakowań dla żywności w Bydgoszczy
Kolejna decyzja o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji została wydana przez Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem decyzja trafiła do firmy SUPRAVIS spółka akcyjna z Bydgoszczy – jednego z liderów rynku opakowań dla żywności w Polsce. Przedsiębiorca planuje przeznaczyć na nową inwestycję niemal 60 mln zł.
[Wrocław] Żyj Dobrze! Nadchodzą kolejne targi Polskiego Związku Firm Deweloperskichartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Żyj Dobrze! Nadchodzą kolejne targi Polskiego Związku Firm Deweloperskich
Targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz stolicy Dolnego Śląs...
[Warszawa] Nordcurrent nowym najemcą w Spektrum Towerartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nordcurrent nowym najemcą w Spektrum Tower
Firma Nordcurrent, międzynarodowy producent i wydawca gier wideo, wynajęła 600 m kw. powierzchni w w...
WSSE Invest-Park ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo-produkcyjnej w Jaworzynie Śląskiej [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
WSSE Invest-Park ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo-produkcyjnej w Jaworzynie Śląskiej [FILM + WIZUALIZACJE]
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WSSE) Invest-Park po raz kolejny inwestuje na Dolnym Śląsku. Ogłosiła przetarg na budowę obiektu magazynowo-produkcyjnego w Jaworzynie Śląskiej.
W Głogowie na Dolnym Śląsku powstanie multimodalny węzeł transportowyartykuł
Pokaż artykuł
W Głogowie na Dolnym Śląsku powstanie multimodalny węzeł transportowy
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn oraz Miasta Głogów podpisały w głogowskim ratuszu list intencyjny dotyczący współpracy w ramach realizacji programu "Odrzański Wodorowy Szlak Transportowy". Szczegóły przedsięwzięcia przedstawiono podczas konferencji prasowej.
Norweski producent elektroniki Kitron wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzuartykuł
Pokaż artykuł
Norweski producent elektroniki Kitron wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzu
Norweski producent elektroniki – Kitron – wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzu. Inwestycja otrzymała decyzję o wsparciu Polskiej Strefy Inwestycji od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrkowskiej w Łodzi odzyska blask!artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrkowskiej w Łodzi odzyska blask!
Kolejna zabytkowa, przedwojenna kamienica przy Piotrkowskiej, najważniejszej i najsłynniejszej ulicy w Łodzi, odzyska swój dawny blask. Rozpoczął się Piotrkowskiej 116, kamienicy z restauracją McDonald’s na parterze. Wspólnota mieszkaniowa pozyskała ponad 553 tys. zł dotacji na remont elewacji frontowej wraz z odtworzeniem historycznego wystroju parteru.
Polska, rodzinna firma zainwestuje w Ornecie, dzięki wsparciu W-MSSEartykuł
Pokaż artykuł
Polska, rodzinna firma zainwestuje w Ornecie, dzięki wsparciu W-MSSE
Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WMSSE S.A.) rozpoczyna 2026 rok od wydania decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji dla polskiej, rodzinnej firmy. Pasieka Sienkiewicz Paulina Sienkiewicz zrealizuje w Ornecie inwestycję o wartości 1 715 000 złotych polegającą na budowie nowego zakładu produkcyjnego.
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskim
Kolejna firma inwestuje w województwie opolskim. Polska firma Skyfood zainwestuje w Brzegu, w hali przemysłowej od WSSE „"INVEST-PARK". Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna oficjalnie podpisała w grudniu 2025 roku umowę najmu na moduł C hali przemysłowej w Brzegu z firmą Skyfood, która już wkrótce rozpocznie tam swoją działalność, obok prężnie już działającej w module A firmy Tech Wire IT.
REKLAMA