Galeria Bawełnianka w Bełchatowie pozyskała nowych, dużych najemcówMateriały prasowe

Galeria Bawełnianka w Bełchatowie pozyskała nowych, dużych najemców

REKLAMA

Powstająca w Bełchatowie w województwie łódzkim Galeria Bawełnianka pozyskała nowych, dużych najemców. Otwarcie tego największego centrum handlowego w tym mieście planowane jest 1 marca 2023 roku.

W obiekcie o powierzchni ponad 33 127 mkw. najmu znajdować się będzie ponad 70 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Do grona marek, które pojawią się w tym obiekcie dołączyły Cropp, Reserved, Mohito, House, Sinsay, CCC, Half Price, eobuwie oraz Modivo.

Galeria Bawełnianka powstaje w historycznym centrum miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego.

Inwestorem jest firma GBB Invest Sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości.

REKLAMA

Galeria Bawełnianka będzie w najbliższych latach jednym z nielicznych nowych centrów handlowych, które zostaną wybudowane w Polsce.

– Obiekt jest wyjątkowy pod względem lokalizacji i architektury, a dzięki podpisanym właśnie umowom najmu z najlepszymi w Polsce sieciami odzieżowo-obuwniczymi, będzie mieć też unikalny zestaw najemców – który zapewni Bawełniance klientów z całego regionu. Wkrótce będziemy informować o kolejnych znanych sklepach, które wzbogacą nasz tenant miks – informuje Grzegorz Guzik, dyrektor generalny GBB Invest.

Materiały prasowe

Wynajem powierzchni w Galerii Bawełnianka w Bełchatowie prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield. Od lutego 2022 r. za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA