Galeria Bawełnianka

Galeria Bawełnianka

REKLAMA

O inwestycji Galeria Bawełnianka

U zbiegu ulic Sienkiewicza, Krótkiej, Bawełnianej i Pabianickiej powstanie nowoczesne serce Bełchatowa – Galeria Bawełnianka – lokalne centrum kultury, sztuki i biznesu. Obiekt stanie się integralnym elementem programu rewitalizacji centrum miasta. Będzie to tętniące życiem miejsce o charakterze rodzinnym, odpowiednie do spotkań, rozrywki i zakupów w wyjątkowej atmosferze. Galeria Bawełnianka jest odzwierciedleniem najnowszych rozwiązań w dziedzinie tej kategorii obiektów, czyli centrów handlowo-rozrywkowych trzeciej generacji.

Planowana powierzchnia Galerii Bawełnianka to około 22 tys. metrów kwadratowych. 5 tys. z nich zajmie w przybliżeniu kompleks kinowo-rozrywkowy. Wśród planowanych atrakcji znajduje się między innymi zestaw sal kinowych, tzw. multikino, kręgielnia, fitness, kawiarnie i restauracje. Na klientów czekać będzie około 150 butików i sklepów modnych marek, a także ekskluzywne delikatesy. Na terenie galerii powstanie bezpłatny parking liczący w przybliżeniu 700 miejsc.
Napisz komentarz
Orzech
Bełhatowianinka(gość)
"Sukces" nieudolnego prezesa Krzysztofa - tyle w temacie. Uciekał jak szczur z tonącego okrętu
Ja(gość)
Ruina!!!!!
Jan Hawełko
40500_1000x.jpg


40501_1000x.jpg


40502_1000x.jpg
MatKoz
36419_1000x.jpg

36420_1000x.jpg
Jan Hawełko
Prace architektoniczno-budowlane przy Galerii Bawełnianka realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Już wkrótce obiekt zostanie na całej powierzchni przykryty stropodachem. Równocześnie trwają prace murarskie i instalacyjne. Wykonywane są posadzki wewnątrz budynku i konstrukcja pod tzw. świetlik wokół komina, czyli przeszklone zadaszenie w centralnej części centrum handlowego.

Galeria Bawełnianka to nowoczesne centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe powstające w centrum Bełchatowa.

pokaz-artykul.png
REKLAMA