Galeria Bawełnianka

Galeria Bawełnianka

REKLAMA
inwestorBawełnianka Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2012
wykonawcaMirbud S.A.
[łódzkie] Otwarcie Bawełnianki już za kilka miesięcy w Bełchatowie
Otwarcie centrum handlowego Bawełnianka w Bełchatowie zostało przesunięte o kilka miesięcy ze względ...

O inwestycji Galeria Bawełnianka

U zbiegu ulic Sienkiewicza, Krótkiej, Bawełnianej i Pabianickiej powstanie nowoczesne serce Bełchatowa – Galeria Bawełnianka - lokalne centrum kultury, sztuki i biznesu. Obiekt stanie się integralnym elementem programu rewitalizacji centrum miasta. Będzie to tętniące życiem miejsce o charakterze rodzinnym, odpowiednie do spotkań, rozrywki i zakupów w wyjątkowej atmosferze. Galeria Bawełnianka jest odzwierciedleniem najnowszych rozwiązań w dziedzinie tej kategorii obiektów, czyli centrów handlowo-rozrywkowych trzeciej generacji.

Planowana powierzchnia Galerii Bawełnianka to około 35 tys. metrów kwadratowych. 5 tys. z nich zajmie w przybliżeniu kompleks kinowo-rozrywkowy. Wśród planowanych atrakcji znajduje się między innymi zestaw sal kinowych, tzw. multikino, kręgielnia, fitness, kawiarnie i restauracje. Na klientów czekać będzie około 150 butików i sklepów modnych marek, a także ekskluzywne delikatesy. Na terenie galerii powstanie bezpłatny parking liczący w przybliżeniu 700 miejsc. W trakcie prac nad realizacją projektu zatrudnionych zostanie blisko 3000 pracowników, a po zakończeniu budowy, dzięki Galerii pracę znajdzie ok. 1500 osób.
Napisz komentarz
Ja(gość)
Ruina!!!!!
Kajtman
40500_1000x.jpg


40501_1000x.jpg


40502_1000x.jpg
MatKoz
36419_1000x.jpg

36420_1000x.jpg
Kajtman
Prace architektoniczno-budowlane przy Galerii Bawełnianka realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Już wkrótce obiekt zostanie na całej powierzchni przykryty stropodachem. Równocześnie trwają prace murarskie i instalacyjne. Wykonywane są posadzki wewnątrz budynku i konstrukcja pod tzw. świetlik wokół komina, czyli przeszklone zadaszenie w centralnej części centrum handlowego.

Galeria Bawełnianka to nowoczesne centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe powstające w centrum Bełchatowa.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Spółka Bawełnianka, która buduje CH Bawełnianka w Bełchatowie, we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy uruchomiła program rekrutacji pracowników dla najemców tego obiektu.


Program ma na celu usprawnienie procesu pozyskiwania wykwalifikowanego personelu na tworzone przez najemców stanowiska pracy. - Naszym celem jest stworzenie łatwego i sprawnego systemu rekrutacji zarówno dla pracodawców, jak i potencjalnych pracowników.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Wmurowano kamień węgielny pod budowę galerii handlowej Bawełnianka w Bełchatowie. Projekt za blisko 106 mln zł brutto zrealizuje giełdowy Mirbud.

Inwestycja zakłada powstanie obiektu o powierzchni 23 tys. m kw. powierzchni handlowej, która pomieści ponad 100 butików i sklepów, klub fitness oraz kino. Galeria ma też posiadać 700 miejsc parkingowych.

Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Bawełnianka, a zakończenie budowy zaplanowano na drugą połowę 2012 r.

pokaz-artykul.png
REKLAMA