Niemiecka sieć dyskontów Woolworth otworzy w Bełchatowie jeden z pierwszych sklepów w PolsceWoolworth

Niemiecka sieć dyskontów Woolworth otworzy w Bełchatowie jeden z pierwszych sklepów w Polsce

REKLAMA

W najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w regionie – Galerii Bawełnianka – swój sklep otworzy niemiecka sieć dyskontów Woolworth. Salon z bogatą ofertą m.in. produktów gospodarstwa domowego, elektroniki, wyposażenia domu, tekstylii, dekoracji, zabawek czy artykułów plastycznych zajmie 850 mkw. powierzchni najmu. Będzie to jeden z pierwszych salonów tej marki w Polsce.

Pomimo globalnego wzrostu cen, Woolworth gwarantuje szeroki wybór ok. 6 tys. artykułów w atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Asortyment obejmuje artykuły dekoracyjne, elektronikę, artykuły piśmiennicze, artykuły gospodarstwa domowego i zabawki, artykuły kosmetyczne i drogeryjne, akcesoria, artykuły upominkowe, pasmanterię i wełnę, walizki, tekstylia domowe, akcesoria dla zwierząt oraz odzież dla całej rodziny. Często pochodzą one od mniejszych producentów, choć da się też natrafić na towary markowe. Jest jednak kategoria produktowa, która wyróżnia tę sieć na tle konkurencji (czyli np. Action, Pepco czy Tedi). W asortymencie Woolworth znajdują się m.in. produkty AGD i gospodarstwa domowego.

Sieć ta zdobyła uznanie wśród kupujących w Niemczech. Silna pozycja na wymagającym rynku niemieckim wynika też z tego, że Woolworth ma dobrze dopasowaną ofertę pod względem jakości i potrzeb klientów.

Woolworth
Woolworth
Woolworth
Woolworth

Galeria Handlowa Bawełnianka mieści się w sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie znajdować się będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Głównymi najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House, Carry, W.Kruk, Ochnik, Vistula, Wólczanka, Pizza Hut czy eobuwie. Ponadto klienci będą mogli zrobić zakupy także m.in. w CCC, Apart, Rossmann, Pepco, Dealz, Vision Express, Tedi czy Media Expert.

REKLAMA

Swój market w najnowszej koncepcji otworzy w Bawełniance także Biedronka. Wraz z sąsiednim marketem Lidl – oddalonym o 100 metrów od galerii – zapewnią najszerszą ofertę spożywczą w regionie. Do dyspozycji klientów będzie również największa w mieście strefa gastronomiczna w unikalnym – industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc.

Wynajem ostatnich lokali projektu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Najemcy mają świadomość, że Bawełnianka będzie dominującym obiektem w regionie, z wyjątkowymi markami jakich w mieście i okolicy dotąd nie było, a do tego galeria zaoferuje swoim klientom unikalną w regionie strefę gastronomiczną i klimatyczne miejsce spotkań, spędzania czasu oraz wygodnych zakupów.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjnej. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield. Za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Otwarcie obiektu planowane jest wiosną 2023 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA