Kolejna znana marka dołącza do grona najemców Galerii Bawełnianka w BełchatowieMateriały prasowe

Kolejna znana marka dołącza do grona najemców Galerii Bawełnianka w Bełchatowie

REKLAMA

Do grona najemców Galerii Bawełnianka dołączyła kolejna znana marka. Tym razem jest to polska sieć salonów modowych Carry. Będzie to jedyny sklep tej marki w mieście i zajmie pow. ok. 700 mkw.

Galeria Handlowa Bawełnianka mieści się w sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie znajdować się będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Głównymi najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House czy eobuwie.

Swój market w najnowszej koncepcji otworzy w Bawełniance Biedronka. Wraz z sąsiednim marketem Lidl – oddalonym o 100 metrów od galerii – zapewnią najszerszą ofertę spożywczą w regionie. Do dyspozycji klientów będzie również unikalna strefa gastronomiczna w industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjnej. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield.

Za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Otwarcie obiektu planowane jest wiosną 2023.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA