Butik mody męskiej dołączy do grona najemców Plac Unii City Shoppingfot. Jan Augustynowski

Butik mody męskiej dołączy do grona najemców Plac Unii City Shopping

Warszawa
REKLAMA
Do grona najemców Plac Unii City Shopping dołączy marka Melton Król. Otwarcie nowego salonu firmy nastąpi we wrześniu.
Nowy lokal zajmie powierzchnię ok 68 mkw. na pierwszym piętrze galerii handlowej, w sąsiedztwie salonu Ania Kruk i Smyk. To kolejna nowa przestrzeń w galerii handlowej Plac Unii City Shopping w ostatnim czasie. W połowie czerwca Costa Coffee Polska uruchomiła tutaj nową, większą kawiarnię w centralnym punkcie pierwszego piętra centrum. W lipcu na parterze swój sklep otworzyła marka MARILYN Poupée oferująca luksusowe artykuły pończosznicze. 
Marka Melton Król powstała na bazie ponad 20-letniej tradycji męskiego krawiectwa firmy Melton. Oferuje elegancką odzież męską: garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki i spodnie, a także koszule, buty oraz akcesoria. W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów proponuje również usługę krawiectwa na miarę, co pozwala tworzyć strój dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. 
REKLAMA
Dzięki warsztatowi oraz doświadczeniu projektanci i styliści Melton tworzą nowe kolekcje, wyróżniające się fasonem, nienagannym wykończeniem i nowoczesnym stylem, w zgodzie z aktualnymi trendami w modzie światowej. Wykorzystują do tego celu starannie wyselekcjonowane oferty producentów tkanin i dodatków. W efekcie powstają zarówno awangardowe, oryginalne kolekcje, jak i proste i uniwersalne fasony. 
W transakcji najmu właściciela Placu Unii reprezentowali eksperci z Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA