Butik i Reglan – nowi najemcy Galerii Kociewskiej

Butik i Reglan – nowi najemcy Galerii Kociewskiej

pomorskie
REKLAMA
Do grona najemców Galerii Kociewskiej w Tczewie dołączyły dwie kolejne marki branży odzieżowej. Sklep sieciowy BUTIK z odzieżą w stylu sport&casual ulokowany został na parterze galerii i posiada powierzchnię 60 m.kw. Salon mody męskiej REGLAN klienci odnajdą na poziomie pierwszym, w lokalu o łącznej powierzchni 85 m.kw.
Galeria Kociewska to najpopularniejszy obiekt handlowy w Tczewie otwarty w czerwcu zeszłego roku. Na powierzchni 26 tys. m.kw. ulokowano 74 lokale a proces komercjalizacji na dzień dzisiejszy wynosi 95 procent.
REKLAMA
Biuro Prawno-Finansowe Inwestor z Białej Podlaskiej jest właścicielem czterech funkcjonujących obiektów handlowych. Trzy kolejne są w fazie realizacji. Firma skupia się na inwestowaniu w miastach średniej wielkości, budując obiekty o powierzchni od 5 do 26 tyś. m.kw., w zależności od potrzeb rynku lokalnego. W portfolio firmy znajduje się Rywal, wybudowane w 2007 roku w Białej Podlaskiej, Hermes, otwarte dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej w 2010 roku – oba są w trakcie rozbudowy. W 2012 roku powstały dwa kolejne projekty: Galeria Kociewska w Tczewie oraz Galeria Kamienna w Starachowicach. W tym roku Inwestor rozpoczął realizacji kolejnych projektów w Cieszynie, Kwidzynie oraz Bartoszycach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA