Nowy najemca w Plac Unii City Shoppingźródło: Materiały prasowe

Nowy najemca w Plac Unii City Shopping

Warszawa
REKLAMA
Do grona najemców Plac Unii City Shopping dołączy salon marki MARILYN Poupée. Lokal będzie znajdował się na parterze centrum. Jego otwarcie nastąpi w połowie lipca.
To kolejna nowa przestrzeń w galerii handlowej Plac Unii City Shopping. W połowie czerwca Costa Coffee Polska uruchomiła tutaj nową, większą kawiarnię w centralnym punkcie pierwszego piętra centrum. Sklep marki MARILYN Poupée o powierzchni 43 mkw. zlokalizowany będzie na parterze centrum.
Marka MARILYN Poupée oferuje luksusowe wyroby pończosznicze najnowszej generacji skierowane do kobiet ceniących wielkomiejski szyk w gustownym wydaniu. To produkty, które doskonale odnajdą się w tej prestiżowej warszawskiej lokalizacji – mówi Anna Jaśkiewicz, dyrektor marketingu MARILYN. W asortymencie firmy znajdują się: elegancka linia Lux Line, designerska kolekcja Patrizia Gucci for MARILYN oraz wyjątkowa, niezwykle kobieca bielizna Poupée.  
REKLAMA
Firma Marilyn powstała w 1992 roku. W ciągu 20 lat działalności sukcesywnie budowała i umacniała swoją pozycję. Posiada własny zakład produkcyjny w Łodzi, dzięki ulokowaniu całości produkcji w Polsce może elastycznie reagować na potrzeby rynku. Salony firmy (obecnie ponad 40) znajdują się na terenie największych polskich miast, takich jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk czy Kraków.
Plac Unii City Shopping systematycznie poszerza swój asortyment. Przyciąga ofertą wyselekcjonowanych sklepów modowych, kosmetycznych, dekoracji wnętrz oraz delikatesami Supersam oferującymi świeże produkty, wypiekane na miejscu pieczywo i mięso z własnego rozbioru. Dogodna lokalizacja centrum sprawia, że łatwo tutaj dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA