Nowy butik młodych polskich projektantów w Plac Unii City Shopping otwartyfot. Jan Augustynowski

Nowy butik młodych polskich projektantów w Plac Unii City Shopping otwarty

Warszawa
REKLAMA
Projektanci Marta Kuszyńska i Jarosław Ewert otwierają swój pierwszy butik w Warszawie w Plac Unii City Shopping. Działalność zainaugurował na początku września.
Dwójka młodych projektantów Marta Kuszyńska, która tworzy eleganckie kolekcje dla kobiet, oraz Jarosław Ewert, znany z ubrań oversize otworzą w Plac Unii City Shopping swój pierwszy salon w stolicy. Za transakcje najmu odpowiada firma Wecare, spółka należąca do grupy Liebrecht&WooD. Projektanci mają już swoje salony w łódzkiej Manufakturze oraz w galerii handlowej Posnania w Poznaniu. – Jesteśmy podekscytowani faktem otwarcia naszego pierwszego butiku w Warszawie. Będzie to miejsce pełne mody, stylu i wymiany dobrej energii. Wybór Placu Unii wydał nam się najlepszy. Niezwykle elegancki charakter centrum oraz jego kameralna atmosfera stanowią idealne połączenie do prezentacji naszych marek – oceniają projektanci. Marta Kuszyńska jest absolwentką łódzkiej ASP. Tworzy damskie kolekcje utrzymane w eklektycznym stylu. Jej projekty łączą w sobie romantyzm z nowoczesnością i podkreślają charakter współczesnej kobiety. W kreacjach Marty Kuszyńskiej regularnie występuje piosenkarka Monika Kuszyńska, siostra projektantki. Jedną z nich polska publiczność mogła zobaczyć podczas finału konkursu Eurowizji w 2015 roku. – Moje kolekcje skierowane są do kobiety świadomej swojej kobiecości. Charakteryzuje je subtelność i zarazem eteryczność – podkreśla projektantka. 
Jarosław Ewert ukończył Politechniką Łódzką na kierunku wzornictwo. Projektuje kolekcje damsko-męskie. Jego prace utrzymane są w duchu użytkowej awangardy i stanowią wyraziste tło dla podkreślenia osobowości. Jego kreacje odzwierciedlają energię i jednocześnie lekkość oraz minimalizm. – Otwarcie pierwszego butiku Marty Kuszyńskiej i Jarosława Ewerta w Placu Unii City Shopping doskonale wpisuje się w kameralną atmosferę Placu Unii a także w najnowsze trendy i potrzeby naszych klientów, którzy poszukują unikalnych autorskich kolekcji – ocenia Anna Duchnowska, Director of Asset Managment w firmie Invesco Real Estate będącej właścicielem Placu Unii.
REKLAMA
Plac Unii City Shopping systematycznie poszerza swój asortyment. Przyciąga ofertą wyselekcjonowanych sklepów modowych, kosmetycznych, dekoracji wnętrz oraz delikatesami Supersam oferującymi świeże produkty, wypiekane na miejscu pieczywo i mięso z własnego rozbioru. Dogodna lokalizacja centrum sprawia, że łatwo tutaj dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA