REKLAMA

BBI Development S.A.

Artykuły o BBI Development S.A.

Nowe wieżowce w Warszawie III
W naszym nowym zestawieniu przyglądamy się kilku budowanym oraz niezrealizowanym wieżowcom w stolicy. Zapraszamy na film!
Podczas MIPIM 2024 Warszawa będzie promować 7 działek inwestycyjnych
Warszawa zaprezentuje na arenie międzynarodowej aktualne inwestycje oraz potencjał i perspektywy dalszego rozwoju. W dniach 12-15 marca 2024 r. już po raz 33. odbędą się w Cannes we Francji targi MIPIM, na których miasto przedstawi swoją ofertę.
Nowe koncepty restauracyjne w Centrum Praskim Koneser
Jedno z najpopularniejszych miejsc na mapie Warszawy, Centrum Praskie Koneser,wzbogaci swoją ofertę restauracyjną o dwa nowe koncepty. Restauracja i klub muzyczny Zabawa z kuchnią europejską w stylu slow i comfort food oraz Freya Bistro – restauracja z daniami wegańskimi i wegetariańskimi.
W miejscu dawnego Pasażu Simonsa w Warszawie powstanie luksusowy apartamentowiec
W centrum Warszawy powstanie kolejny nowy, luksusowy apartamentowiec. Powstanie przy ulicy Długiej, w miejscu dawnego, słynnego Pasażu Simonsa. Ze względu na lokalizację, ceny apartamentów będą z pewnością bardzo wysokie, być może nawet rekordowe.
Inwestycja hotelowa warmińskiej kurii i dewelopera została wstrzymana
W dniu 14 grudnia 2023 roku Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie podjął kluczową decyzję dotyczącą planowanej inwestycji związanej z utworzeniem kościelnego hotelu w Rybakach, mającego pomieścić do 700 gości.
O krok bliżej do rozpoczęcia budowy 170-metrowego biurowca Roma Tower w centrum Warszawy [WIZUALIZACJE]
Zrobiono właśnie kolejny duży krok ku rozpoczęciu budowy nowego biurowca w centrum Warszawy. Chodzi o biurowiec Roma Tower, który będzie miał wysokość 170-metrów. Ma powstać u zbiegu ulic E. Plater i Nowogrodzkiej. Nieruchomość jest objęta prawomocnym planem zagospodarowania przestrzennego. Kontrolowane przez firmę BBI Development S.A. spółki oraz podmioty z Grupy Kapitałowej Liebrecht&WooD oraz Fundacja Pro Bonum, powołana przez Archidiecezję Warszawską, wspólnie zawarły porozumienie do umowy inwestycyjnej podpisanej w dniu 10 listopada 2021 roku.
W Warszawie sprzedano najdroższy apartament w Polsce zlokalizowany na jednym piętrze [ZDJĘCIA]
Nabywcę znalazł ostatni apartament w luksusowym wieżowcu Złota 44 w Warszawie. Jest to najdroższy apartament w Polsce, zlokalizowany na jednym piętrze. Za rekordową kwotę 22,9 mln zł kupił go znany inwestor giełdowy Rafał Zaorski – poinformowała spółka Złota 44.
Coraz bliżej do rozpoczęcia budowy 170-metrowego wieżowca Roma Tower w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Poczyniono kolejny krok ku rozpoczęciu realizacji nowego, 170-metrowej wysokości wieżowca Roma Tower w centrum Warszawy. Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków zakończył trwającą prawie dwa lata procedurę dotyczącą wpisania terenu, na którym ma powstać ten wysokościowiec do otoczenia zabytków.
Warszawa: Zrobiono kolejny krok w kierunku rozpoczęcia budowy 170-metrowego wieżowca Roma Tower [WIZUALIZACJE]
Liebrecht&WooD wchodzi do spółki z Archidiecezją Warszawską i BBI Development S.A., co w znacząc...
BBI Development zrealizuje z Liebrecht&WooD 170-metrowy biurowiec Roma Tower w Warszawie [WIZUALIZACJE]
W samym centrum stolicy Polski powstanie kolejny ponad 100-metrowy wieżowiec. Spółki zależne BBI Dev...
REKLAMA