Odnowiony, powiększony salon Carry we Wzorcowni Włocławek

Odnowiony, powiększony salon Carry we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
We włocławskiej Wzorcowni otworzył się powiększony salon znanej sieciowej marki odzieżowej Carry. Przestronny, rozbudowany o prawie 500 mkw. salon znajduje się na poziomie 1 Wzorcowni.
Nowo otwarty sklep Carry z powiększoną powierzchnią 709 mkw., wzbogacony o dział CARRY KIDS, dołączył do grona największych salonów odzieżowych w Centrum Handlowym Wzorcownia. 
Carry jest to znana polska marka odzieżowa, powstała w Polsce w 2000 r. Asortyment sklepu obejmuje m.in.: odzież damską, męską, młodzieżową, czapki, bieliznę, buty, stroje kąpielowe, kurtki, torebki itd. Są to produkty o stylistyce swobodnej, luźnej. Charakteryzują się trwałością i przede wszystkim wygodą noszenia. 
REKLAMA
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego salonu polskiej marki Carry. To już kolejna marka, która zdecydowała się na powiększenie swojego salonu w naszym Centrum. To dowód na to, iż jesteśmy atrakcyjnym  partnerem dla dużych sieci handlowych. To zawsze nas cieszy i mobilizuje do dalszego rozwoju – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.
Z okazji otwarcia sklep przygotował duże okazje cenowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA