Salon telekomunikacyjny otworzył się we Wzorcowni Włocławek

Salon telekomunikacyjny otworzył się we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W centrum handlowym Wzorcownia otworzył się salon sieci Świat GSM. Nowy lokal, o powierzchni 70 mkw. znajduje się na poziomie +2 Wzorcowni, naprzeciwko salonów CROPP i HOUSE.
Świat GSM to największy wybór telefonów i akcesoriów. W ofercie salonu można znaleźć szeroką gamę telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów oraz akcesoria do wszystkich modeli telefonów, produkowane przez czołowych producentów. Rynkowe nowości oferowane są w atrakcyjnych cenach! Świat GSM zapewnia również profesjonalny serwis pogwarancyjny. 
REKLAMA
Poszerzamy ofertę Wzorcowni, związaną z branżą GSM, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku. Branża GSM cały czas bardzo prężnie się rozwija. Klienci coraz chętniej nie tylko kupują akcesoria i telefony, ale też  wymieniają je na coraz nowsze modele. Jesteśmy przekonani, iż pojawienie się nowego salonu z szeroką ofertą zarówno telefonów jak i akcesoriów wraz z serwisem pogwarancyjnym spotka się z dobrym przyjęciem naszych Klientów – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA