Pierwszy we Włocławku salon marki City Sport otworzył się we Wzorcowni Włocławek

Pierwszy we Włocławku salon marki City Sport otworzył się we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W ubiegły weekend, w centrum handlowym Wzorcownia, otworzył się pierwszy we Włocławku salon popularnej marki City Sport. Nowy lokal mieści się na poziomie +2 budynku głównego Wzorcowni.

 

Oferta City Sport to przede wszystkim modna odzież najlepszych światowych marek i akcesoria do uprawiania sportów. Klienci znajdą tutaj oryginalne produkty wiodących marek takich jak Adidas, Reebok, Nike, Puma, NB, Converse, Kappa, Cat, Merrell, Timberland, Mustang, Wrangler czy Lacoste. Firma posiada już ponad 40 sklepów na terenie całej Polski, w których oferuje najlepsze światowe kolekcje odzieży sportowej w atrakcyjnych cenach. Są to zarówno kolekcje sportowe, jak również casual. Dla stałych klientów marka przygotowała specjalny program rabatowy.

 

– „Cieszymy się, iż firma City Sport zdecydowała się otworzyć swój pierwszy salon we Włocławku właśnie w naszym Centrum, tym bardziej że cały czas konsekwentnie poszerzamy ofertę sportowo-rekreacyjną Wzorcowni. Na początku grudnia powitaliśmy nowy salon znanej polskiej marki 4F. Prężnie działają centrum sportowe FiT Expert Gym oraz otwarte w tym roku Centrum Rozrywki „Lucky Star”. Życzymy sobie i naszym Klientom kolejnych takich spektakularnych otwarć w Nowym Roku 2015” – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

REKLAMA

 

O Galerii

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i PKS. Powstała w roku 2009, w wyniku rewitalizacji XIX-wiecznej fabryki fajansu.

Posiada 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdują się sklepy takich marek jak CCC, Cropp, H&M, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Wittchen i wiele innych. Galeria oferuje również szeroki wybór restauracji i kawiarni, w tym międzynarodowych sieci, takich jak Pizza Hut czy KFC. To także miejsce spotkań, rekreacji i rozrywki. W galerii mieści się 6-cio salowe Multikino na ponad 1, 2 tys. miejsc, centrum sportowe Fit Expert Gym oraz kręgielnia Lucky Star Bowling.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA