Już w marcu nowe sklepy we Wzorcowni Włocławek

Już w marcu nowe sklepy we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Super-Pharm, Diverse Man, Diverse Woman oraz Triumph to kolejne 4 marki, które w marcu tego roku otworzą swoje salony w centrum handlowym Wzorcownia we Włocławku.

 

Sieć sklepów typu drugstore – SuperPharm, otwiera swój sklep już 20 marca. Będzie to pierwszy sklep tej popularnej międzynarodowej sieci we Włocławku. Lokal o dużej powierzchni 472,35 mkw. zlokalizowany będzie w budynku C Wzorcowni.


Następnie, w budynku głównym galerii, kolejno otworzą się salony marek: Diverse Man, na poziomie 0 (pow. 228,50 mkw.), Diverse Woman, na poziomie 1 (pow. 155,49 mkw.) oraz, również na poziomie 1, sklep sieci Triumph (pow. 59,99 mkw).


Wraz z nadejściem wiosny czas na kolejne nowości w naszym Centrum. W tym miesiącu otwieramy we Wzorcowni aż 4 sklepy znanych i popularnych marek sieciowych. 4 nowe punkty z pewnością wzbogacą naszą ofertę handlową, ale też są potwierdzeniem mocnej pozycji Wzorcowni na rynku. Już od 5 lat jesteśmy ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców Włocławka i okolic. Cały czas się rozwijamy, szukamy nowych rozwiązań tak, aby nasza oferta, zarówno handlowo-usługowa, jak i kulturalno-rozrywkowa, była jeszcze szersza i jak najbardziej optymalna mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

REKLAMA


---

O Galerii

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i PKS. Powstała w roku 2009, w wyniku rewitalizacji XIX-wiecznej fabryki fajansu.

 

Posiada 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdują się sklepy takich marek jak CCC, Cropp, H&M, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Wittchen i wiele innych. Galeria oferuje również szeroki wybór restauracji i kawiarni, w tym międzynarodowych sieci, takich jak Pizza Hut czy KFC. To także miejsce spotkań, rekreacji i rozrywki. W galerii mieści się 6-cio salowe Multikino na ponad 1, 2 tys. miejsc, centrum sportowe Fit Expert Gym oraz kręgielnia Lucky Star Bowling.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA