Kolejny butik otworzył się we Wzorcowni Włocławek

Kolejny butik otworzył się we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Do grona najemców Wzorcowni Włocławek dołączył sklep znanej polskiej marki odzieżowej Vistula.
Sklep Vistuli o powierzchni 79 mkw. otworzył się na poziomie 0, w budynku głównym centrum handlowego, obok salonu Ochnik. 
Konsekwentnie rozwijamy nasze portfolio o nowe salony znanych i cenionych marek polskich. Otwarcie we Wzorcowni salonu z odzieżą męską to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na sklepy z odzieżą elegancką, casualową i biznesową skierowaną stricte do mężczyzn. Jesteśmy przekonani, że nowy sklep Vistuli, spotka się z dobrym przyjęciem naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy na zakupy – mówi Marta Politowska, dyrektor Wzorcowni Włocławek. 
REKLAMA
Vistula to od lat jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Flagowym produktem marki są eleganckie garnitury uszyte z tkanin pochodzących od renomowanych europejskich dostawców między innymi Marzotto, Guabello, Tallia di Delfino, czy Lanificio Zignone. Kolekcje Vistuli to nie tylko wysokiej klasy garnitury, ale także szeroka gama marynarek zarówno tych klasycznych, jak i takich z nutą awangardy, świetnie skrojone spodnie, nowoczesne w kroju dzianiny, płaszcze i kurtki oraz szeroka oferta wysokiej jakości dodatków.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA