Noworoczne zmiany we Wzorcowni Włocławek

Noworoczne zmiany we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Początek roku przyniósł kolejne pozytywne zmiany w ofercie handlowej Wzorcowni Włocławek. Do grona najemców dołączył nowy sklep z ofertą dla mężczyzn Diverse Man, kilka sklepów zmieniło swoje lokalizacje, a znaczący partnerzy przedłużyli umowy najmu na kolejne lata.

 

Salon marki Diverse Man zajmie lokal o powierzchni 228,5 mkw., na poziomie 0, obok sklepu Camaieu. To już drugi sklep tej marki we Wzorcowni, tym razem z ofertą ubrań i akcesoriów tylko dla mężczyzn. Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce, kierującą swoją ofertę do ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl.

 

REKLAMA

Wraz z Nowym Rokiem kilka sklepów zmieniło swoje lokalizacje. Do dyspozycji klientów oddane zostały nowe lokale Pawo, Yves Rocher, Play i Orange.

 

– O silnej pozycji naszego Centrum na rynku lokalnym świadczą nie tylko podpisane nowe umowy najmu, z których oczywiście zawsze bardzo się cieszymy. Równie ważne dla nas są dowody zaufania od stałych partnerów, którzy przedłużają z nami umowy najmu na kolejne lata. Na najbliższe 5 lat umowy podpisały, m.in. sklepy sieci Mohito, Reserved, Re-kids, T-Mobile. W Nowy Rok wychodzimy zatem do naszych klientów ze stałą mocną ofertą handlową i obietnicą kolejnych nowych propozycji – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA