Kawiarnia w nowej odsłonie we Wzorcowni Włocławek

Kawiarnia w nowej odsłonie we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Kawiarnia marki SO! COFFEE otworzyła się w kwietniu, we Wzorcowni Włocławek, w nowej aranżacji i nowej lokalizacji. Lokal o powierzchni 100 mkw. znajduje się na 1 poziomie budynku głównego centrum handlowego, przy schodach ruchomych i tarasie, z widokiem na Plac Grodzki.
– W nowym lokalu nasi Klienci mogą spróbować wspaniałych lodów, deserów i wielu innych słodkich pyszności. To miejsce, gdzie można zrobić sobie chwilę przerwy podczas zakupów, napić się aromatycznej kawy czy zdrowych koktajli. Serdecznie zapraszam naszych Klientów! – mówi Marta Politowska, dyrektor Wzorcowni Włocławek.
REKLAMA
SO! COFFEE to ogólnopolska sieć kawiarni, obecna w 25 miastach Polski. Flagowym produktem marki jest kawa, przygotowywana z ziaren najwyższej jakości. Oprócz kawy w asortymencie SO! COFFEE! znajdują się świeżo wyciskane soki, bogata oferta ciast, przygotowywane na miejscu gofry oraz naleśniki wytrawne i słodkie, a także lody Furore! tworzone z samych naturalnych składników. Nowością w ofercie są również tosty do wyboru z szynką i serem lub z serem camembert i żurawiną.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA