Pierwszy sklep Super-Pharm we Włocławku otworzył się we Wzorcowni

Pierwszy sklep Super-Pharm we Włocławku otworzył się we Wzorcowni

kujawsko-pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W centrum handlowym Wzorcownia otworzył się pierwszy we Włocławku salon międzynarodowej sieci Super-Pharm.

 

Lokal Super-Pharm, o powierzchni 472,35 mkw., otworzył się we Wzorcowni, w budynku C.

 

Super-Pharm to międzynarodowa sieć sklepów typu drugstore. Koncepcja Super-Pharm opiera się na połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Doświadczeni konsultanci zatrudnieni w Super-Pharm oferują profesjonalną poradę w zakresie zdrowia, urody i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to znak firmowy Super-Pharm. Sklepy znajdują się w największych miastach w Polsce, głównie w najpopularniejszych galeriach handlowych.

REKLAMA

 

Wraz z nadejściem wiosny planujemy sporo pozytywnych zmian we Wzorcowni. Z pewnością otwarcie salonu Super-Pharm ucieszy naszych Klientów, tym bardziej, iż jest to pierwszy sklep tej sieci we Włocławku. Super-Pharm jest jedną z najbardziej popularnych marek apteczno-drogeryjnych w Polsce. Klienci coraz częściej poszukują sklepów z szerokim, różnorodnym asortymentem, a Super-Pharm ze swoim konceptem 3 w 1 (apteka, drogeria, perfumeria) doskonale odpowiada na rynkowe trendy mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.


Trwa rekomercjalizacja Wzorcowni

– W ubiegłym tygodniu we Wzorcowni otworzyły się również sklepy Diverse Man, Diverse Woman i Triumph. Nowe sklepy we Wzorcowni to część trwającego procesu rekomercjalizacji, której celem jest odświeżenie oferty Centrum i dopasowanie jej do zmieniających się potrzeb rynku. Wkrótce kolejne otwarcia – podkreśla Marta Politowska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA