Nowi najemcy w gdańskiej Galerii Metropolia

Nowi najemcy w gdańskiej Galerii Metropolia

Gdańsk
REKLAMA
Ka Sport i Apart dołączyły do grona najemców powstającej w Gdańsku Galerii Metropolia. Wynajmującego reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Ka Sport to właściciel sieci salonów z obuwiem sportowym i odzieżą outdoorową znanych producentów, w tym renomowanej brytyjskiej marki Regatta i Dare2b oraz Alpine Pro i Brubeck. Wynajmie on lokal o powierzchni ok. 140 m kw. Salon sieci Apart, największej i najbardziej rozpoznawalnej marki jubilerskiej w Polsce, będzie miał 114,5 m kw.
W Galerii Metropolia stawiamy na różnorodne marki, zarówno te do których klienci są przyzwyczajeni, jak i te które będą nowością w Gdańsku. Cieszymy się, że do grona najemców dołączyła uznana firma odzieżowa Ka Sport z ofertą wielu znanych marek oraz znana i lubiana marka jubilerska APART. Wierzę, że dzięki temu nasi klienci będą mieli dostęp do jeszcze bogatszej oferty, a nasza galeria już od najbliższej jesieni stanie się wiodącym obiektem przy wyborze miejsca do zakupów w Trójmieście – mówi inwestor, Bogdan Górski, Prezes PB Górski.
REKLAMA
Galeria Metropolia jest częścią wieloetapowej inwestycji prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Budowlane Górski w Gdańsku Wrzeszczu. W skład całego przedsięwzięcia wchodzi jeszcze m.in. hotel ze 126 pokojami i centrum konferencyjnym. Dodatkowo w sąsiedztwie galerii w ramach osiedla Browar Gdański powstaje ponad 800 mieszkań, a także 20 tys. m kw. powierzchni usługowo-rozrywkowej w Browarze Kulturalnym. Galeria Metropolia zaoferuje swoim klientom i najemcom ponad 34 tys. m kw. powierzchni. Na czterech poziomach przewidziano łącznie ok. 150 lokali i stoisk handlowych oraz usługowych.
Jesteśmy zadowoleni, że kolejni najemcy dołączyli do Galerii Metropolia, tak rozpoznawalna marka jubilerska jak Apart oraz silny na rynku trójmiejskim najemca oferujący odzieżą outdoorową – mówi Marta Słysz, Starszy konsultant w dziale powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA