REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Kraków] Wiadukt, ul. Balickainwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Wiadukt, ul. Balicka
Kraków, Krowodrza, Balicka
[Kraków] Kładka Dębniki-Zwierzyniecinwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Kładka Dębniki-Zwierzyniec
Kraków, Podgórze, Flisacka
Próchnika 53inwestycja
Pokaż inwestycję
Próchnika 53
Łódź, Polesie, Adama Próchnika 53
[Kraków] Basen, ul. Wysłouchówinwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Basen, ul. Wysłouchów
Kraków, Podgórze, Wysłouchów
Remont Rynku Łazarskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Remont Rynku Łazarskiego
Poznań, Grunwald, Rynek Łazarski
Strusia 3-3ainwestycja
Pokaż inwestycję
Strusia 3-3a
Poznań, Grunwald, Strusia 3
Trasa tramwajowa do Walcowniinwestycja
Pokaż inwestycję
Trasa tramwajowa do Walcowni
Kraków, Nowa Huta, Mrozowa
Most Ofiar Dąbiainwestycja
Pokaż inwestycję
Most Ofiar Dąbia
Kraków, Podgórze, Ofiar Dąbia
[Rzeszów] Kładka Pieszo-Rowerowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Kładka Pieszo-Rowerowa
Rzeszów, Bulwarowa
[Rzeszów] Most Zamkowyinwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Most Zamkowy
Rzeszów, Most Zamkowy
Kamienica Abramowskiego 40inwestycja
Pokaż inwestycję
Kamienica Abramowskiego 40
Łódź, Śródmieście, Abramowskiego 40
Kamienica Drewnowska 2inwestycja
Pokaż inwestycję
Kamienica Drewnowska 2
Łódź, Polesie, Drewnowska 2
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycje
KGHM Polska Miedź S.A., jedna z największych polskich spółek skarbu państwa, konsekwentnie stawia na rozwój Huty Miedzi w Legnicy, jednego z największych pracodawców w tym mieście. Miedziowa spółka planuje kolejne, duże inwestycje na terenie tego kompleksu przemysłowego.
W centrum Wrocławia trwa remont zabytkowych mostów Pomorskich [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Wrocławia trwa remont zabytkowych mostów Pomorskich [FILM + ZDJĘCIA]
W stolicy Dolnego Śląska trwa remont zabytkowych mostów Pomorskich. Postępują także prace przy przebudowie pierwszego fragmentu ulicy Pomorskiej – od mostu Pomorskiego do ulicy Cybulskiego. W przyszłości miasto planuje wyremontować całą ulicę, która należy obecnie do jednych z najbardziej zniszczonych i wyeksploatowanych arterii w stolicy Dolnego Śląska. Wykonawcą prac jest wrocławska spółka Pro-Tra Building, która realizuje prace budowlane za kwotę 4,763 mln złotych. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli. Miasto planowało przeznaczyć na realizację tego przedsięwzięcia kwotę nieco ponad 5,1 mln zł.
W Polsce powstanie największy w Europie Środkowo-Wschodniej inkubator dla startupów [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Polsce powstanie największy w Europie Środkowo-Wschodniej inkubator dla startupów [WIZUALIZACJE]
W Polsce powstanie największy w Europie Środkowo-Wschodniej inkubator dla startupów. W Kielcach, stolicy województwa świętokrzyskiego, w rejonie ulic Seminaryjnej, Wesołej i Wojska Polskiego planowana jest realizacja nowoczesnego Inkubatora California Inc., którego inwestorem jest Kielecki Park Technologiczny (KPT). Obecnie projekt znajduje się na etapie pozyskiwania niezbędnych zgód administracyjnych.
Obwodnica Stargardu z wnioskiem o pozwolenie na budowęartykuł
Pokaż artykuł
Obwodnica Stargardu z wnioskiem o pozwolenie na budowę
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) złożyła do Wojewody Zachodniopomorskiego wniosek o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla obwodnicy Stargardu w ciągu DK20. Wiosną przyszłego roku, po uzyskaniu decyzji, planowane jest rozpoczęcie robót. Nową trasą o długości 4,5 km, powstającą w ramach Programu budowy 100 obwodnic, kierowcy pojadą w 2027 r.
Największy w Europie całoroczny park tematyczny pod dachem Mandoria Miasto Przygód pod Łodzią z nową atrakcjąartykuł
Pokaż artykuł
Największy w Europie całoroczny park tematyczny pod dachem Mandoria Miasto Przygód pod Łodzią z nową atrakcją
Największy w Europie całoroczny park tematyczny pod dachem w Rzgowie pod Łodzią wzbogaci się o kolejną nową atrakcję. Mandoria Miasto Przygód rośnie w siłę i właśnie odsłoniła nazwę swojej najnowszej atrakcji.
W 2029 r. pojedziemy koleją odbudowaną linią z Bytomia do Rudy Śląskiej i Zabrzaartykuł
Pokaż artykuł
W 2029 r. pojedziemy koleją odbudowaną linią z Bytomia do Rudy Śląskiej i Zabrza
Budowa ok. 6-kilometrowego odcinka torów oraz modernizacja istniejącego ok. 3-kilometrowego torowiska, przebudowa i budowa obiektów infrastruktury kolejowej, budowa wiaduktów, dwóch łącznic i przystanków kolejowych. To najważniejsze prace, jakie konieczne są do wykonania, aby odbudować połączenie kolejowe z Bytomia do Rudy Śląskiej Chebzia i Zabrza. Ten jeden z najważniejszych projektów inwestycyjnych związanych z rozwojem kolei w Bytomiu realizowany jest przez PKP PLK i Miasto Bytom, które pozyskało na realizację tego projektu środki z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w kwocie 600 tys. zł.
Bądź bezpieczny gdy obok jest budowaartykuł
Pokaż artykuł
Bądź bezpieczny gdy obok jest budowa
Wrocławski deweloper Inkom S.A. uczy dzieci jak zachowywać się, by być bezpiecznym w okolicy budowy.
Ryanair ogłosił pięć nowych połączeń lotniczych z Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Ryanair ogłosił pięć nowych połączeń lotniczych z Wrocławia
W czwartek 2 września Ryanair na konferencji prasowej ogłosił zimowy rozkład lotów z wrocławskiego l...
REKLAMA