REKLAMA
Znaleziono 1242 wyników
Elektrownia Rybnikinwestycja
Pokaż inwestycję
Elektrownia Rybnik
Rybnik, Podmiejska
[Łódź] Skanska podpisała nowe umowy najmu w łódzkim biurowcu Green Horizonartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Skanska podpisała nowe umowy najmu w łódzkim biurowcu Green Horizon
Skanska Property Poland zawarła sześć umów najmu powierzchni biurowej i handlowej w łódzkim kompleks...
firma
Pokaż firmę
Synthos Dwory 7 Sp. z o.o.
Powstający w Warszawie wieżowiec The Bridge osiągnął 40 pięter i 160 metrów wysokości [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Powstający w Warszawie wieżowiec The Bridge osiągnął 40 pięter i 160 metrów wysokości [ZDJĘCIA]
The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Jego konstrukcja osiągnęła już imponującą liczbę 40 pięter biurowych i 160 m wysokości. W tym momencie trwa budowa kondygnacji technicznych, z którymi wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Inwestycja Ghelamco będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej.
W centrum Warszawy trwa budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy trwa budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]
The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Jego konstrukcja osiągnęła już imponującą liczbę 40 pięter biurowych i 160 m wysokości. W tym momencie trwa budowa kondygnacji technicznych, z którymi wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Inwestycja Ghelamco będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej.
W centrum Warszawy trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY+ZDJĘCIA]
The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Jego konstrukcja osiągnęła już imponującą liczbę 40 pięter biurowych i 160 m wysokości. W tym momencie trwa budowa kondygnacji technicznych, z którymi wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Inwestycja Ghelamco będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej.
W Warszawie trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]
W biznesowym sercu Warszawy, przy placu Europejskim, Ghelamco buduje najnowocześniejszy i najbardziej ekologiczny wieżowiec w tej części Europy – The Bridge. Budynek docelowo będzie mieć 174 m wysokości i 47 tys. mkw. powierzchni biurowej. The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Za jego architekturę odpowiada renomowana holenderska pracownia UNStudio i PBPA Projekt Wieżowiec powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
Budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge na ostatniej prostej [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge na ostatniej prostej [FILM+ZDJĘCIA]
Budowa flagowej inwestycji Ghelamco w Warszawie – 174-metrowego wieżowca The Bridge przy placu Europejskim – zbliża się ku końcowi. Ekipy budowlane skończyły montować szklane panele i charakterystyczne profile, tzw. „żyletki” na jego elewacji. Z placu budowy zniknął też najwyższy w Polsce dźwig, który pracował tu do stycznia. Intensywne prace trwają teraz we wnętrzach wieży i przylegającej do niego zabytkowej Bellony, gdzie spod rusztowań wyłaniają się wykończone powierzchnie holi i części wspólnych.
The Bridge - najwyższy obecnie budowany budynek w Warszawie - prawie gotowy [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
The Bridge - najwyższy obecnie budowany budynek w Warszawie - prawie gotowy [FILM]
Budowa flagowej inwestycji Ghelamco w Warszawie – 174-metrowego wieżowca The Bridge przy placu Europejskim – zbliża się ku końcowi. Ekipy budowlane skończyły montować szklane panele i charakterystyczne profile, tzw. „żyletki” na jego elewacji. Z placu budowy zniknął też najwyższy w Polsce dźwig, który pracował tu do stycznia. Intensywne prace trwają teraz we wnętrzach wieży i przylegającej do niego zabytkowej Bellony, gdzie spod rusztowań wyłaniają się wykończone powierzchnie holi i części wspólnych.
[Kraków] Apartamenty "Casa Verde"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Apartamenty "Casa Verde"
Kraków, Krowodrza
Pianissimoinwestycja
Pokaż inwestycję
Pianissimo
Kraków, Śródmieście, Stachowskiego 4
Kolejne zaniedbane podwórko na wrocławskim Ołbinie zostanie zrewitalizowane. Powstanie park kieszonkowyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne zaniedbane podwórko na wrocławskim Ołbinie zostanie zrewitalizowane. Powstanie park kieszonkowy
W stolicy Dolnego Śląska, w ramach projektu Grow Green powstanie kolejny park kieszonkowy. Miasto Wrocław ogłosiło przetarg na realizację drugiego etapu zielonego podwórka zlokalizowanego na Ołbinie, pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego, Orzeszkowej i Wyszyńskiego.
Największa polska sieć franczyzowych pizzerii z nową główną siedzibą w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Największa polska sieć franczyzowych pizzerii z nową główną siedzibą w Łodzi
Da Grasso, największa sieć franczyzowych pizzerii w Polsce, otwiera nowy rozdział w swojej historii, przenosząc swoją główną siedzibę do nowoczesnego biurowca Green Horizon w Łodzi. Ta strategiczna relokacja do przestrzeni o powierzchni blisko 1200 mkw. ma nie tylko zaspokoić potrzeby dynamicznie rozwijającej się organizacji, ale także stać się miejscem inspiracji dla zespołu. Przy realizacji transakcji właściciela biurowca, firmę Globalworth, wspierali eksperci z Cushman & Wakefield, odpowiedzialni za komercjalizację tej nieruchomości.
W Bielanach Wrocławskich zostanie zainwestowane 30 mln zł na rozbudowę sieci wodociągowej. Dla mieszkańców i inwestorówartykuł
Pokaż artykuł
W Bielanach Wrocławskich zostanie zainwestowane 30 mln zł na rozbudowę sieci wodociągowej. Dla mieszkańców i inwestorów
Gmina Kobierzyce we współpracy z LG Chem Energy, gminą Wrocław i MPWiK Wrocław przeznaczy 30 mln zł...
ORLEN Południe zainwestuje prawie 630 mln zł w Kętrzynie. Wybuduje największą tłocznię rzepaku w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN Południe zainwestuje prawie 630 mln zł w Kętrzynie. Wybuduje największą tłocznię rzepaku w Polsce
Grupa ORLEN zrealizuje nową, wielką inwestycję w Polsce. Tym razem w północno-wschodniej części naszego kraju, w województwie warmińsko-mazurskim. ORLEN Południe S.A., spółka z Grupy ORLEN wybuduje w Kętrzynie największą w Polsce tłocznię rzepaku. Zakład będzie przerabiał 500 tysięcy ton rzepaku i wytwarzał rocznie 200 tysięcy ton oleju z przeznaczeniem na produkcję niskoemisyjnych biopaliw.
ORLEN planuje budowę dwóch nowych, wielkich elektrowni gazowo-parowych (CCGT)artykuł
Pokaż artykuł
ORLEN planuje budowę dwóch nowych, wielkich elektrowni gazowo-parowych (CCGT)
Orlen zapowiada budowę dwóch elektrowni gazowych w Gdańsku i Grudziądzu za ok. 6 mld zł. Jak poinformował prezes Orlenu Ireneusz Fąfara, dla projektu w Gdańsku koncern prowadzi zaawansowane prace analityczne, dla Grudziądza 2 wystąpił o pozwolenie na budowę.
Volkswagen rozpoczął rozbudowę instalacji fotowoltaicznej w fabryce we Wrześniartykuł
Pokaż artykuł
Volkswagen rozpoczął rozbudowę instalacji fotowoltaicznej w fabryce we Wrześni
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, trwa budowa drugiej farmy fotowoltaicznej przy fabryce Volkswagena we Wrześni pod Poznaniem. To jeden z największych projektów solarnych on-site w Europie. Inwestycję realizuje firma Quanta Energy.
[Wrocław] Skanska podpisuje kolejne umowy najmu w kompleksie Green Towers we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Skanska podpisuje kolejne umowy najmu w kompleksie Green Towers we Wrocławiu
Skanska Property Poland podpisała kolejne umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Green Towers...
Polsce potrzebny jest duży koncern multienergetyczny [SONDAŻ]artykuł
Pokaż artykuł
Polsce potrzebny jest duży koncern multienergetyczny [SONDAŻ]
81 proc. respondentów pracowni MANDS uważa, że posiadanie dużego koncernu multienergetycznego jest dobre dla Polski. 76 proc. ankietowanych zgadza się ze stwierdzeniem, że w ostatnim czasie Orlen stał się istotnym graczem w Europie Środkowej, a podobny odsetek dostrzega dynamiczny rozwój koncernu na przestrzeni ostatnich lat.
Pod Wrocławiem LG Energy Solution rozszerza produkcję o nowe rodzaje bateriiartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem LG Energy Solution rozszerza produkcję o nowe rodzaje baterii
Potwierdziły się wcześniejsze informacje dotyczące planów wejścia przez koreański koncern LG Energy Solution w produkcję nowych typów baterii. Polska fabryka, zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) pod Wrocławiem, będzie produkowała nowe rodzaje baterii, już nie tylko do samochodów elektrycznych.
REKLAMA