REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
590 osób straci pracę? Duża, polska firma złożyła wniosek o upadłośćartykuł
Pokaż artykuł
590 osób straci pracę? Duża, polska firma złożyła wniosek o upadłość
Kolejna zła wiadomość dotycząca polskich firm. Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego „Pomet” z Wronek w województwie wielkopolskim złożyło w dniu 30 kwietnia wniosek o ogłoszenie upadłości do Sądu Rejonowego Poznań–Stare Miasto. Wniosek został oficjalnie zarejestrowany 5 maja. Czy 590 osób straci pracę?
Amerykański koncern kupuje fabrykę i centrum B+R systemów magazynowania energii akumulatorowejartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern kupuje fabrykę i centrum B+R systemów magazynowania energii akumulatorowej
Bardzo dobra wiadomość dla rynku pracy w Gdańsku. Kolejna inwestycja zagraniczna w tym mieście. Amerykański koncern Lyten przejmuje od Northvolt gdańską fabrykę Dwa ESS - największego w Europie producenta systemów magazynowania energii w bateriach - szwedzkiej firmy Northvolt. Warunki finansowe przejęcia nie zostały ujawnione przez żadną ze stron. Lyten i Northvolt planują sfinalizować transakcję w trzecim kwartale 2025 r.
K1inwestycja
Pokaż inwestycję
K1
Kraków, Śródmieście
dostępna powierzchnia
2852 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
13.50
Lidl, ul. Buforowa 6inwestycja
Pokaż inwestycję
Lidl, ul. Buforowa 6
Wrocław, Krzyki, Buforowa
POLOmarketinwestycja
Pokaż inwestycję
POLOmarket
Grzybowo, Bałtycka 3
Strefa Progressinwestycja
Pokaż inwestycję
Strefa Progress
Łódź, Śródmieście, Piotrkowska 217
[Wrocław] Eleganckie lofty we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Eleganckie lofty we Wrocławiu
Otoczenie dawnej fabryki papieru na Przedmieściu Oławskim zmienia się w stylowe osiedle. Dwa budynki...
[śląskie] Petralana – nowa inwestycja w Bytomiuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Petralana – nowa inwestycja w Bytomiu
Już niebawem ruszy produkcja w Petralanie, jednej z najnowocześniejszych fabryk wełny mineralnej ska...
[Warszawa] Nowe centra handlowe, nowe marki w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowe centra handlowe, nowe marki w Warszawie
Firma doradcza JLL podsumowała sytuację na rynku powierzchni handlowych w Aglomeracji Warszawskiej...
[opolskie] 500 nowych miejsc pracy dzięki fabryce niemieckiej firmy Mubeaartykuł
Pokaż artykuł
[opolskie] 500 nowych miejsc pracy dzięki fabryce niemieckiej firmy Mubea
210 osób znalazło pracę w nowej fabryce automotive niemieckiej firmy Mubea, wybudowanej w gminie Uja...
[Wrocław] Baza transportowa Poczty Polskiej zmieni się w osiedle. Jest nowy planartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Baza transportowa Poczty Polskiej zmieni się w osiedle. Jest nowy plan
W magistracie opracowano nowy plan zagospodarowania dla dawnej bazy transportowej Poczty Polskiej pr...
Wrocław: Przeciąga się budowa biur i apartamentów na Ołtaszynie. Przez niezgodność z planem miejscowymartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Przeciąga się budowa biur i apartamentów na Ołtaszynie. Przez niezgodność z planem miejscowym
Corp Development już od ubiegłego roku chce zrealizować przy ulicy Strachowskiego budynek mieszkalno...
Nowa inwestycja Toyoty w Wałbrzychuartykuł
Pokaż artykuł
Nowa inwestycja Toyoty w Wałbrzychu
Japoński gigant motoryzacyjny po raz kolejny zainwestował w rozwój swojej fabryki w Wałbrzychu. Za 1...
W woj. śląskim powstanie fabryka wodoru za 2 mld zł. To będzie game changer dla całego regionuartykuł
Pokaż artykuł
W woj. śląskim powstanie fabryka wodoru za 2 mld zł. To będzie game changer dla całego regionu
Szykuje się kolejna wielka i ważna dla polskiej gospodarki inwestycja w województwie śląskim. Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) ogłosiła plan budowy fabryki wodoru, który ma przyczynić się do transformacji polskiej gospodarki w kierunku bardziej ekologicznym. W ramach joint venture z trzema partnerami, w tym jednym technologicznym, ARP zamierza zainwestować w projekt, którego wartość może sięgnąć nawet 2 mld euro.
Wielka inwestycja za ok. 600 mln zł! Nowa fabryka małego AGD dla BSH pod Rzeszowem rozpoczęła produkcjęartykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja za ok. 600 mln zł! Nowa fabryka małego AGD dla BSH pod Rzeszowem rozpoczęła produkcję
BSH, producent AGD marek Bosch i Siemens, przeniósł produkcję do nowej i większej fabryki w Rudnej Wielkiej, nieopodal Rzeszowa. Zakład produkcji małego AGD wybudowała firma Panattoni. Całkowita wartość tego projektu wyniosła niemal 600 milionów złotych. Budowa rozpoczęła się na początku ubiegłego roku i została zrealizowana zgodnie z planem. Firma BSH właśnie przeniosła maszyny produkcyjne z dotychczasowej, pobliskiej lokalizacji.
Amerykańska firma Avon inwestuje w zaplecze badawczo-rozwojowe w Garwolinieartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma Avon inwestuje w zaplecze badawczo-rozwojowe w Garwolinie
Avon konsekwentnie inwestuje w rozwój w Garwolinie, gdzie działa największa i najbardziej zaawansowana technologicznie fabryka firmy na całym świecie. 18 lipca br. odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę obiektu, w którym będą skalowane procesy wytwarzania nowych kosmetyków oraz prowadzone będą badania nad kluczowymi etapami ich produkcji.
PKP Intercity rozstrzygnęło największy pod względem liczby pojazdów przetargartykuł
Pokaż artykuł
PKP Intercity rozstrzygnęło największy pod względem liczby pojazdów przetarg
Dziś został rozstrzygnięty przetarg na zakup 300 nowych wagonów, z prawem opcji na dodatkowe 150, dla PKP Intercity. To największy w historii przewoźnika, pod względem liczby pojazdów, przetarg taborowy. Za realizację projektu o wartości 4 238 580 000,00 zł brutto (6 357 870 000,00 zł brutto z opcją) odpowiadać będzie firma H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.
Rusza budowa nowej fabryki transformatorów ZREW. 200 nowych miejsc pracy w Łodzi artykuł
Pokaż artykuł
Rusza budowa nowej fabryki transformatorów ZREW. 200 nowych miejsc pracy w Łodzi
Panattoni BTS oficjalnie rozpoczyna w Łodzi budowę nowego zakładu produkcyjnego dla ZREW Transformatory S.A. Inwestycja o wartości 25 milionów franków szwajcarskich (ok. 115 mln zł) stanowi kamień milowy dla segmentu transformatorów energetycznych: pozwoli na podwojenie mocy produkcyjnych firmy i przyczyni się do powstania 200 nowych miejsc pracy. Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego odbyło się 21 listopada 2025 roku.
[Gdynia] Galeria "Szperk"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdynia] Galeria "Szperk"
Pogórze, Pogórze Górne
Galeria Bronowiceinwestycja
Pokaż inwestycję
Galeria Bronowice
Kraków, Krowodrza, Stawowa
REKLAMA