REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Najemcy wybierają Wolę. Najwięksi deweloperzy już tam sąartykuł
Pokaż artykuł
Najemcy wybierają Wolę. Najwięksi deweloperzy już tam są
– Prawie 60 proc. powierzchni biurowej w stolicy powstaje w strefie biurowej Zachodnie Centrum, w granicach administracyjnych Woli. To całe kompleksy oraz budynki – otwarte na ludzi i miasto, ekologiczne, budowane w najnowszych technologiach. Atrakcyjne i wielofunkcyjne. Co ciekawe ponad 85 proc. istniejących w tej strefie zasobów posiada też certyfikaty BREEAM albo LEED – mówi Joanna Bartosiewicz, Senior Associate w Dziale Reprezentacji Najemców Biurowych w Newmark Polska.
Podsumowanie rynku powierzchni magazynowych, przemysłowych i logistycznych w Polsce [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Podsumowanie rynku powierzchni magazynowych, przemysłowych i logistycznych w Polsce [RAPORT]
Savills Polska, jedna z największych firm doradczych z branży nieruchomości, podsumowała rok 2024 na rynku powierzchni magazynowych, przemysłowych i logistycznych w Polsce. Zgodnie z najnowszymi danymi sektor ten wykazał oznaki stabilizacji, które stanowią podstawę do dalszego wzrostu.
Łódź i województwo łódzkie na fali wysokiego popytu na powierzchnie magazynoweartykuł
Pokaż artykuł
Łódź i województwo łódzkie na fali wysokiego popytu na powierzchnie magazynowe
Polska Centralna wciąż znajduje się na celowniku najemców i deweloperów powierzchni magazynowych. Region cieszy się dużym zainteresowaniem firm logistycznych, dystrybucyjnych oraz branży e-commerce.
Mak Dom Holding S.A.firma
Pokaż firmę
Mak Dom Holding S.A.
Warszawa, Miodowa 1
Ekolan S.A.firma
Pokaż firmę
Ekolan S.A.
Sopot, Aleja Niepodległości 761
firma
Pokaż firmę
Skanska S.A.
RentPlanet Apartments Sp. z o. o.firma
Pokaż firmę
RentPlanet Apartments Sp. z o. o.
Wrocław, ul. św. Mikołaja 7
Na Górnym Śląsku najemcy magazynowi podpisują mniej kontraktów, ale na większe powierzchnieartykuł
Pokaż artykuł
Na Górnym Śląsku najemcy magazynowi podpisują mniej kontraktów, ale na większe powierzchnie
– Nowe przedsiębiorstwa zagraniczne wynajmują magazyny na Górnym Śląsku, korzystając z kompleksowej obsługi logistycznej. Deweloperzy zabezpieczyli działki w regionie i są gotowi budować, przy uzyskaniu wymaganego przez banki przednajmu na poziomie 30-50% całkowitej powierzchni hali. Najnowsze dane plasują Górny Śląsk w czołówce regionów, w których dzieje się najwięcej – mówią Michał Kozar, Senior Associate, oraz Janusz Dudek, Senior Advisor, w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych Newmark Polska.
[Białystok] Wydział Fizyki i Instytut Chemii Uniwersytetu Białostockiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Białystok] Wydział Fizyki i Instytut Chemii Uniwersytetu Białostockiego
Białystok
[Kryspinów] Hotel "Nad Zalewem"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kryspinów] Hotel "Nad Zalewem"
Cholerzyn 361
Centrum Biznesu Wielkainwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Biznesu Wielka
Wrocław, Krzyki, Wielka
"Wodny Świat"inwestycja
Pokaż inwestycję
"Wodny Świat"
jezioro Niegocin
Zakład recyklingu baterii litowo-jonowychinwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład recyklingu baterii litowo-jonowych
Zawiercie, Podmiejska 128
Obwodnica m. Drezdenkoinwestycja
Pokaż inwestycję
Obwodnica m. Drezdenko
Drezdenko
S6 Sławno – Słupskinwestycja
Pokaż inwestycję
S6 Sławno – Słupsk
Sławno
Wschodnia obwodnica Łańcutainwestycja
Pokaż inwestycję
Wschodnia obwodnica Łańcuta
Łańcut
Rakoczego 17inwestycja
Pokaż inwestycję
Rakoczego 17
Gdańsk, Rakoczego 17
Wmurowano kamień węgielny pod wielką fabrykę firmy Viessmann w Legnicy. Powstanie około 3000 miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
Wmurowano kamień węgielny pod wielką fabrykę firmy Viessmann w Legnicy. Powstanie około 3000 miejsc pracy
Grupa Viessmann, wiodący producent systemów techniki grzewczej, który na polskim rynku działa już od ponad 20 lat zrealizuje kolejną inwestycję na terenie naszego kraju. W Legnicy powstanie nowy zakład produkcyjny, w którym będą tworzone przede wszystkim pompy ciepła oraz komponenty. W uroczystości wmurowania kamienia węgielnego wziął udział premier Mateusz Morawiecki.
Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu artykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu
ANP Enertech, koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu (powiat brzeski, woj. opolskie). Zakład spółki powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" (WSSE). Projekt inwestycyjny od początku obsługiwała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). To już 69 koreańska inwestycja wsparta przez PAIH i druga zlokalizowana w Skarbimierzu.
We Wrocławiu powstanie pierwsza w Polsce fabryka cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznychartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstanie pierwsza w Polsce fabryka cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych
W stolicy Dolnego Śląska zostanie zrealizowana kolejna nowa, duża inwestycja z branży najnowszych technologii. Inwestor, polska firma ROLTEC Sp. z o.o. z Poznania zamierza wybudować w zachodniej części Wrocławia pierwszą w Polsce fabrykę cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych w technologii CIGS. Inwestor otrzyma od rządu pomoc publiczną na realizację swojej inwestycji.
REKLAMA